Paragon – زمان برگزاری بتا گسترده همراه با شخصیتی جدید معرفی شد

۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۴

با اینکه بازی Paragon در حال حاضر به صورت دسترسی زود هنگام قابل تجربه است، اپیک گیمز بارها اعلام کرده بود که تابستان، قصد دارد یک بتا گسترده را برگزار کند. تاریخ بتا هم اکنون مشخص شده و در کنار آن ما شاهد معرفی یک شخصیت جدید نیز هستیم. برای مرور این اطلاعات با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

طبق اعلامیه اپیک، بتا گسترده بازی Paragon در تاریخ ۱۶ اوت (مصادف با ۲۶ مرداد) خواهد بود که شامل هر دو نسخه پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی می‌شود. اگر از طریق دسترسی زودهنگام الان مشغول بازی هستید، خبر خوبی داریم مبنی بر اینکه XP شما در بتا ریست نمی‌شود.

نکته جالب دیگر اینکه Paragon یک عنوان MOBA است با این حال اپیک می‌داند در برخی قسمت‌ها برای به ارمغان آوردن بهترین تجربه در این سبک کبود‌هایی دارد. سازندگان بازی نامبرده اعلام کرده‌اند که هر چه بیشتر بر روی این موضوع کار می‌کنند تا حس و حال تجربه عناوین MOBA منتقل شود.

علاوه بر اعلام این خبر، اپیک از یک شخصیت جدید نیز با نام  Khaimera رونمایی کرده است. او که مبارزات خود را به صورت تن به تن در پیش می‌گیرد، اولین شخصیت دوئل کننده بازی Paragon محسوب می‌شود و با درگیری‌های نزدیک، آرایش دشمنان را بهم خواهد زد. ویدئو زیر را تماشا کنید تا بیشتر با Khaimera آشنا شوید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید