پلی استیشن نئو رسما توسط سونی تایید شد

۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۷

بالاخره معلوم شد شایعات مختلف پیرامون پلی استیشن ۴ قوی‌تر درست بوده و امروز سونی رسما پلی استیشن نئو را تایید کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

اندرو هاوس، مدیرعامل سونی، در مصاحبه‌ای با Financial Times خبر از پلی استیشن ۴ قوی‌تر داد. همچنین اندرو هاوس به این نکته اشاره داشت که نسخه قوی‌تر پلی استیشن ۴ در E3 حضور نخواهد داشت. او چنین گفت:

کنسول موردنظر قرار است در کنار پلی استیشن ۴ استاندارد باشد و به نوعی تجربه تکمیل‌ کننده پلی استیشن ۴ باشد. ما تولید پلی استیشن ۴ قدیمی را متوقف نکرده و هردو با هم در طول نسل هشتم فروخته می‌شوند.

پلی استیشن ۴ جدید که با نام رمز نئو شناخته می‌شود قرار است بازی‌بازان حرفه‌ای را نشانه بگیرد و همچنین از تلویزیون‌های ۴k پشتیبانی کند. هاوس در ادامه به این نکته اشاره داشت که پلی استیشن ۴ جدید در هفته آینده و رویداد E3 معرفی نخواهد شد:

ما می‌خواهیم مطمئن باشیم که کنسول جدید زمان کافی برای نشان دادن تمامی قابلیت‌های مختلف خود داشته باشد پس در هفته آینده معرفی آن انجام نمی‌گیرد.

گویا سونی می‌خواهد کنفرانسی جدا برای پلی استیشن ۴ جدید برگزار کند و تمامی ویژگی‌های جدید آن را به‌صورت کامل معرفی نماید. همچنین اندرو هاوس اطمینان داد که پلی استیشن ۴ قوی‌تر بازی‌بازان پلی استیشن ۴ را جدا نکرده و هر دو نسخه جدید و قدیمی بازی‌های یکسان دریافت می‌کنند.

تمامی بازی‌ها برای پلی استیشن ۴ عرضه می‌شوند و در طول زمان نیز ما سعی می‌کنیم بازی‌‌ها از قدرت پلی‌ استیشن ۴ قوی‌تر پشتیبانی کنند.

در ادامه نیز هاوس به این نکته اشاره کرد که هردو پلی استیشن استاندارد و قوی‌تر از تجربه وی‌آر پشتیبانی می‌کنند. هاوس همچنین به توسعه‌دهندگان اطمینان داد که کار توسعه از جانب آنان به مقدار بسیار کمی بیشتر می‌شود و می‌توانند نگرانی از این بابت نداشته باشند.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید