Overwatch – بلیزارد قبول دارد Widowmaker بسیار قوی است

۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۵

بلیزارد به‌تازگی گفت قهرمان‌های McCree و D.Va در حال تضعیف شدن هستند و حال به‌نظر می‌رسد Widowmaker هم قرار است تغییراتی به خود ببیند.

جف کاپلان، کارگردان بازی، به درخواست یکی از بازی‌بازان در فروم‌ بتل‌نت که گفته بود تغییراتی را برای Widowmaker در نظر گیرند چراکه این شخصیت تاکنون برترین قهرمان در بازی بوده است پاسخ داد. کاپلان گفت آن‌ها در حال انجام آزمایش‌های داخلی هستند تا ببینند چگونه می‌توانند قدرت او را کاهش دهند؛ طوری که این شخصیت همچنان بتواند در میدان مبارزه دوام آورد.

او در توضیحات خود گفت:

در حال حاضر این فقط یک کشف تازه بود. اگر چیز بیشتری دیدیم، به شما خواهیم گفت.

بازی‌بازان در فروم گفتند قدرت تیرهای Widowmaker با سرعت زیادی شارژ می‌شوند، نرخ شلیک او (Rate of fire) سرعت بالایی دارد و دومین سلاح این شخصیت یعنی SMG آسیب زیادی وارد می‌کند. کاپلان دقیقا نگفت چه جنبه‌ای از این شخصیت در بلیزارد در حال آزمایش است. ما شما را در صورت انتشار اطلاعات بیشتر پیرامون تغییرات بالانس Overwatch، به‌روز خواهیم گذاشت.

کاپلان همچنین در روزهای گذشته پیرامون احتمال کراس پلتفرم بین ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ صحبت‌هایی داشت اما گفت هیچ پیشرفتی در این رابطه صورت نگرفته است. همچنین کسانی که از بازی خارج می‌شوند هم تنبیه سختی دریافت می‌کنند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید