Doom – مسابقات خصوصی تابستان امسال با بروزرسان رایگان در دسترس قرار می‌گیرد

۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۳

بازی Doom قبل از اینکه عرضه شود، سازندگانی از استودیوهای خارجی مشغول کار بر روی بخش چندنفره این عنوان بودند اما در حال حاضر بخش نامبرده، عملکرد قابل قبولی ندارد. اید سافتور قول حل این مشکل را داده است. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بازی Doom علی‌رغم اینکه بخش تک نفره جذاب و مهیجی دارد، قسمت چندنفره آن در حال حاضر اصلا اینطور نیست. نبود محتویات کافی در کنار تقلب‌های بسیار زیاد در نسخه رایانه‌های شخصی، اوضاع را فقط بدتر می‌کنند.

مارتی استراتون به عنوان تهیه کننده اجرایی، در پاسخ این مسئله می‌گوید:

ما مشغول کار بر روی مسابقات خصوصی با تنظیمات شخصی‌سازی شده هستیم و انتظار می‌رود که تابستان در قالب یک بروزرسان رایگان در دسترس قرار بگیرند.

نسخه آلفا Doom را اگر تجربه کرده باشید، دارای یک سری امکانات بود که در بازی نهایی موجود نیستند. استراتون می‌گوید که بایستی بر روی آنها بیشتر وقت صرف شود هم اکنون تیم بر روی آن موارد کار می‌کند.

از دیگر موضوعاتی که گفته شده اضافه می‌شوند، می‌توان به احتمال عرضه مرورگر سرور و اضافه شدن بازیکنان ربات در بخش چندنفره استاندارد و SnapMap اشاره کرد.

در آخر اید سافتور اعلام کرده است یک سری محتویات دانلودی پولی و رایگان در راه هستند و همچنین تیم آنها مشغول پیدا کردن راهی برای جلوگیری از متقلبین می‌باشند.

Doom هم اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید