نسخه ایکس‌باکس وان بازی Fallout 4 بصورت تصادفی رایگان شد

۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۸

روز گذشته نسخه ایکس‌باکس وان بازی Fallout 4 بصورت تصادفی برای مدتی رایگان شد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

طبق گزارش‌ها بدلیل مشکلاتی که برای بخش قیمت بوجود آمده بود، نسخه ایکس‌باکس وان بازی Fallout 4 و محتوای دانلودی آن برای مدتی در فروشگاه ایکس‌باکس به رایگان عرضه شد و بتسدا اعلام کرد که هیچ ایده‌ای برای توضیح این اتفاق ندارد.
اوایل روز گذشته خبری توسط یکی از کاربران توییتر، با نام کاربری Wario64 اعلام شد که طبق آن نسخه اصلی بازی Fallout 4 به همراه بسته‌های گسترش دهنده Automatron ،Wasteland Workshop و Far Harbor با کمترین قیمت ممکن، یعنی صفر دلار برای فروش موجود بوده است.

این کاربر در توییتر خود نوشت:

مشکلی در قیمت: نسخه ایکس‌باکس وان بازی Fallout 4 رایگان است

پیتر هاینز مسئول بازاریابی شرکت بتسدا در پاسخ به سوال علت این موضوع گفت که هیچ ایده‌ای ندارد و احتمالاً یک باگ بوده است و مایکروسافت قیمت‌های این بازی و کلیه بسته‌های گسترش دهنده آن را درست کرده است و هنوز هیچ حرفی در مورد علت این اتفاق نزده است.

طبق گزارش کاربرانی که از این موقعیت استفاده کرده‌اند، به محض مشاهده این موضوع، این بازی و کلیه بسته‌های گسترش دهنده آن را به لیست بازی‌های خود اضافه و پس از اصلاح قیمت توسط مایکروسافت، هیچگونه تغییری در لیست دستگاه‌شان مشاهده نکردند و عناوین اضافه شده بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای و به رایگان در لیست آنها قرار گرفتند:

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید