بتزدا در مورد آینده ماد های Fallout 4 اطلاعاتی منتشر کرد

۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۹

از آن جایی که ماد های Fallout 4 برای اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی (و به زودی برای پلی‌استیشن۴) در دسترس قرار دارند، بتزدا بخش جدیدی از وبسایت خود را به اطلاعاتی که سازندگان ماد ها برای نسخه های بعدی خود به اشتراک می گذارند، اختصاص داده است. از والین پست هایی که در این بخش قرار داده شده است، اطلاعاتی در مورد بهبود دادن این بخش در فصل تابستان آمده است.

شاید مهم تر از همه، بتسدا می گوید که در حال کار با مایکروسافت و سونی است تا محدودیت فضای اشغال شده در کنسول ها را افزایش دهد. هم اکنون، ظرفیتی که ماد ها می توانند به خود اختصاص دهند به ۲ گیگابایت محدود شده است. بتزدا هم چنین در نظر دارد که پشتیبانی بهتری برای گزارش کردن ماد ها ارائه دهد تا شمار ماد هایی که دزدیده شده و توسط کسانی که آن ها را نساخته اند منتشر شده اند، کاهش یابد. از نظر امنیتی نیز، کاربران باید برای آپلود کردن ماد های خود حساب استیم خود را به وبسایت بتزدا متصل کنند.

ماد توفان های بهبود داده شده، توسط fadingsignal

بسیاری از ویژگی های در راه همان هایی هستند که انتظارشان را دارید. بتزدا سعی می کند تا رابط کاربری را بهبود ببخشد تا گشت و گذار در وبسایت برای پیدا کردن ماد های جدید، از داخل بازی، آسان تر باشد. اضافه بر آن، در نظر دارد تا برای عکس های بیشتر پشتیبانی قرار دهد و تنظیمات بیشتری برای ارائه ی نظرات در صفحه ی ماد ها (به طور مثال پسندیدن یا پاسخ دادن)  ارائه دهد، و یا راهی برای نشان دادن در حال پیشرفت بودن یک ماد قرار دهد (مانند یک علامت)، اطلاهای برای اینکه نشان دهد که یک ماد پقدر در بین بازیکنان محبوب است، و یک نسخه واحد و یکپارچه از مادها به طوری که هر پلتفرم به صفحه جزئیات خاص خود نیاز ندارد.

پشتیبانی Fallout 4 از ماد ها به تازگی به اکس باکس وان اضافه شده است و نسخه ی پلی‌استیشن۴ نیز به زودی به راه می افتد. نسخه رایانه‌های شخصی اوایل امسال این امکان را فراهم کرد، اگر چه بخش ماد ها در اکس باکس وان محبوب تر بوده اند، بازیکنان پلتفرم رایانه‌های شخصی ترجیح می دهند تا با شیوه غیر رسمی استفاده از ماد ها از اجرای این عنوان لذت ببرند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید