Destiny – تکلیف بازیکنان ایکس‌باکس۳۶۰ و پلی‌استیشن۳ با آمدن Rise of Iron چه خواهد بود؟

۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۰

بانجی اعلام کرده است که بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی بعدی Destiny؛ یعنی Rise of Iron برای کنسول‌های نسل هفت منتشر نخواهد شد. حال احتمالا برای شما هم جای سوال است که این وسط تکلیف این کنسول‌ها با بازی Destiny چه خواهد بود؟ جهت دریافت اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

بانجی سازنده­‌ی Destiny اعلام کرده است که بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی Rise of Iron که شامل یک منطقه‌ی جدید، جناح دشمن، سلاح‌ها، زره‌ها و فضای اجتماعی است، فقط برای کنسول‌های نسل هشتِ پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس‌وان منتشر خواهند شد؛ در حالی که بازیِ اصلی و ۳ بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی اول آن بر روی نسل قبل موجود هستند.

بانجی در بروزرسانیِ هفتگی خود توضیح داد که تجربه‌ی Rise of Iron بر روی کنسول‌های نسلِ کنونی و فعلی، اختلاف پیدا خواهد کرد؛ در حالی که این بسته فقط برای ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن۴ منتشر می‌شود. تاکنون، تجربه‌ی Destiny بدون هیچ مشکلی است و فرقی بین کنسول‌ها نیست. با انتشار Rise of Iron، تجربه‌ی Destiny بر روی ایکس‌باکس ۳۶۰ و پلی‌استیشن۳، در مسیر جداگانه‌ای نسبت به کنسول‌های نسل هشت رخ می‌دهد.

اطلاعات دقیقی از چگونگیِ ” جدا بودن مسیر ” کنسول‌ها ناموجود و مبهم است؛ اما با این بروزرسانیِ هفتگی بانجی، به‌نظر می‌رسد که به صورت مشخص، پیشرفت و ارتقای سطحِ بازی‌باز و اکتساب لوازم در کنسول‌های نسل هشت و هفت متفاوت خواهد بود.

گرچه بانجی توضیحی در این مورد نداده است، این بدین معنا است که ارتقای سطح بازی‌بازان در دو نسل فرقی نخواهد کرد؛ به‌علاوه‌ی اینکه این شرکت اساساً ارائه‌ی محتویات اضافی برای نسل هفت را قطع کرده است و یا می‌تواند به معنای این باشد که بانجی برنامه‌های دیگری برای ایکس‌باکس۳۶۰ و پلی‌استیشن۳ دارد.

قابل توجه است که این واگرایی در ماه آگوست، قبل از انشار Rise of Iron در سپتامبر خواهد آمد. در کنار این، برای کمک‌ به این انتقال، بانجی تاکید کرده که قابلیت پورت شخصیت‌ها از نسل هفت به نسل کنونی، برای کنسول‌های هم‌خانواده موجود خواهد بود یعنی پورت شخصیت‌ها از پلی‌استیشن۳ به پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس۳۶۰ به ایکس‌باکس‌وان. همچنین بانجی اطلاعات و جزئیات بیشتری در مورد این موضوع، در هفته‌های آتی منتشر خواهد کرد.

ما اطلاعات و جزئیاتی از سوی بانجی در مورد Rise of Iron دریافت کرده‌ایم. این بسته‌ی گسترش‌دهنده، دیروز معرفی شد و دریافتیم که در ۲۰ سپتامبر ( ۳۰ شهریور ) برای ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن۴ عرضه خواهد شد و قیمت آن هم ۳۰دلار است. همچنین گفته شده است که بزرگ‌تر از دو بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی اول بازی با نام‌های The Dark Below و House of Wolves خواهد بود. اگر این بسته را پیش‌خرید کنید، می‌توانید نسخه‌ی پوست‌آهنی موشک‌اندازِ Gjallarhorn را دریافت کنید. اطلاعات بیشتری از Rise of Iron در E3 2016 به نمایش گذاشته خواهد شد و منتظر پوشش وب‌سایت گیمفا باشید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید