Take-Two نام تجاری Agent را یک هفته قبل E3 تمدید کرد

۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۰

ناشر عنوان های معروف GTA نام تجاری Agent را یک هفته مانده به E3 تمدید کرده است. راکستار واقعا چه چیزی دارد که رو نمی کند؟

با توجه به موردی که اخیرا در اداره ی ثبت امتیاز نامه ها و نام های تجاری ایالات متحده ثبت شده است، این شرکت ناشر نام Agent را تمدید کرده است. همان گونه که به یاد دارید، این عنوان انحصاری راکستار در نسل هفتم برای سونی بود که در کنفرانس سونی در E3 2009 به نمایش گذاشته شده بود.

در حالی که علامت تجاری اصلی در ۱۸ ژوئیه ۲۰۱۳ ثبت شده بود، این نکته قابل توجه است که Take-Two اقدام به افزایش نام تجاری خود کرده باشد. کسانی که با قانون علامت تجاری آشنا هستند، آگاهی دارند که اقدام برای از پیش تمدید کردن یک نام تجاری تنها ۵ بار در فواصل ۶ ماهه می تواند تمدید شود. در غیر این صورت، مالک حق را به این IP به صورت کامل واگذار می کند. به این ترتیب، این پنجمین باری است که Take-two این نام تجاری را تمدید می کند، به این معنی که آن ها یا قصد نشان دادن چیزی اساسی را در این نیمه ی باقی مانده سال دارند (شاید هم هفته ی بعد؟) یا اینکه کل این نام را از دست می دهند.

اطلاعات کمی در مورد این عنوان در دسترس بوده است. از جمله اینکه این عنوان انحصاری پلی استیشن ۳ بوده و موضوع آن در مورد جاسوسی سیاسی و عوامل ضد آن در دوران جنگ سرد است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید