تماشا کنید: گزارشی از رونمایی محتوای الحاقی Rise of Iron بازی Destiny

۲۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۱

با آنکه تا ساعاتی پیش اطلاعات زیادی از بسته گسترش دهنده جدید بازی Destiny لو رفت، طبق برنامه‌ریزی قبلی بانجی (سازنده بازی) از این بسته بصورت رسمی رونمایی کرد. با ما با گزارشی از این رونمایی همراه باشید.

همانطور که شایعات نشان می‌دادند و بانجی نیز آنها را تایید کرد، این بسته گسترش دهنده برخلاف بسته‌های قبل از آن که برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ نیز منتشر شده بودند، بطور انحصاری برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

Rise of Iron در تاریخ ۲۰ سپتامبر (۳۰ شهریور) به قیمت ۳۰دلار عرضه خواهد شد و در کنار نسخه اصلی بازی نیاز به سه بسته گسترش دهنده قبلی آن یعنی The Dark Below ،House of Wolves و The Taken King خواهد داشت.

پیت پارسونز، مدیرعامل شرکت بانجی اعلام کرد:

Rise of Iron یک محتوای اضافه هیجان‌انگیز برای دنیای Destiny است. در مراحل توسعه Destiny بطور پیوسته از انرژی و اشتیاق جامعه، نیرو و الهاماتی دریافت می کردیم.

این بسته گسترش دهنده شامل مناطق جدید The Plaguelands و Felwinter Peak می شود. بعلاوه منطقه‌ای که Destiny از آن شروع می‌شد، یعنی The Wall به عنوان منطقه‌ای جدید دوباره در دسترس خواهد بود.
این بسته یورش‌ها و strikes بروز شده و جدیدی را شامل می‌شود، همچنین با گشت‌های نیروهای دشمن و وقایع عمومی بیشتری روبرو خواهید بود. طرفداران بخش چندنفره این بازی باید از شنیدن این خبر خوشحال شوند که این بسته شامل نقشه‌ها و قابلیت‌های جدیدی برای بخش Crucible است و همچنین با CG و صحنه‌های سینماتیک جدیدی روبرو خواهید بود.
این بسته شامل سطح جدیدی از Light level و دشمنان جهش یافته‌ جدیدی به نام Fallen می شود.
یکی از سلاح‌های جدید، تبر شعله‌ور (flaming waraxe) است که از قابلیت‌های خاصی برخوردار است اما در بخش Crucible در دسترس نخواهد بود. تصویر زیر مربوط به این سلاح است:

بخشی از داستان اعلام شده این بسته:

Guardians باید با چالش جدیدی که بوجود آمده است مقابله کنند تا جایگاه خود در نسل بعدی Iron Lords را حفظ کنند. در این راه آنها به گروهی افسانه‌ای از دوران عصر طلایی بشر ملحق می‌شوند تا یک بار و برای همیشه از شر شیطان توقف‌ناپذیر خلاص شوند.

بانجی تایید کرد که سلاح مورد علاقه طرفداران این بازی یعنی Gjallarhorn در این بسته موجود خواهد بود و همه امکان دریافت آن را با تکمیل یک مرحله خواهند داشت و کسانیکه این بسته را پیش‌خرید کنند نسخه‌های محدود این اسلحه به رنگ‌های سیاه و نقره‌ای را در اختیار خواهند داشت. (تریلر معرفی این سلاح در پایین صفحه)
همچون بسته‌های پیشین Destiny، آیتم انحصاری برای بازیکنان پلی‌استیشن در نظر گرفته شده که البته برای دوره‌ای در دسترس خواهد بود. بانجی این آیتم را معرفی نکرد اما اعلام کرد که اطلاعات بیشتر در مورد این آیتم و بسته Rise of Iron در روزهای آینده منتشر خواهند شد.
در پایان این مراسم بانجی اعلام کرد که جزئیات بیشتر در هفته آینده و طی E3 انتشار خواهند یافت.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

تریلر معرفی سلاح Gjallarhorn:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید