تماشا کنید: How We Soar برای پلی‌استیشن وی‌آر معرفی شد

۲۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۱

عنوان جدیدی به نام How We Soar در وبلاگ پلی‌استیشن توسط تریلری معرفی شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

امروز شرکت تازه تاسیس‌شده­‌ی ” پنی بلک “که شامل کارکنان کرای‌تک ( سازنده‌ی Crysis ) است، اولین عنوان خود یعنی How We Soar را برای پلی‌استیشن وی‌آر در وبلاگ پلی‌استیشن معرفی کرد.

در How We Soar، بازی‌باز به عنوان یک ققنوس پرواز می‌کند و به کشف و کاوشِ دنیای زیبا ‌و دل‌ربای با‌زی می‌پردازد که فکر و خاطرات نویسنده‌ی بازی است و به اکتشاف داستان زندگی آن مشغول می‌شود. سازندگان بازی درباره‌ی محیط و گیم‌پلی بازی گفته‌اند:

ققنوش شما می‌تواند به سرعت زیاد و عالی‌ای دست یابد و تجربه‌ی هیجان انگیزی از واقعیت مجازی را برای شما رقم بزند و یا به سادگی با کم‌کردن سرعت، شناور شود و بر روی مناظر فرود آید و چگونگی پرواز دردستان‌تان است و شما هستید که تصمیم می‌گیرید.

محیط، شخصیت‌ها و ققنوس بازی، با سبک خاص کاغذی‌شکل طراحی شده‌اند و جلوه‌ای زیبا و متفاوت را به نمایش گذاشته‌اند. یکی از جالب‌ترین چیزهای بازی، چگونگی تداخل شما با جهان پیرامون شما است. در هر سطحی که وارد می‌شوید، به صورت عجیبی، خرد، پاره و باز شده است.

اکنون می‌توانید به مشاهده‌ی تصاویر و تریلر معرفی بازی بپردازید. لازم به ذکر است که How We Soar برای انتشار در نیمه‌ی آخر امسال بر روی هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر برنامه ریزی شده است.

    

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

0
0
برچسب‌ها: ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید