نینتدو تصویری مفهومی از زلدا به اشتراک گذاشت و برنامه‌های تبلیغاتی Miitomo را اعلام کرد

۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۰

همان‌طور که می‌دانید، نینتدو برنامه‌هایی برای E3 2016 و به خصوص برنامه‌‌ی موبایلی‌ خود، Miitomo دارد و به تازگی آن‌ها را اعلام کرده است. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

نینتندو برنامه‌های بزرگی برای نمایشگاه E3 2016 دارد که بخشی از آن، ارائه‌ی محتوای جدید برای نرم‌افزار گوشی‌های هوشمند Miitomo است. نظر نینتندو این است که اگر یک چیز خاص را ارائه دهیم، به اندازه‌ی کافی هم بازخورد آن را خواهیم دید و به همین دلیل، نینتدو قصد عرضه‌ی مواردی با مضمون Legend of Zelda برای نرم‌افزار Miitomo را دارد.

نینتندو درباره‌ی پیشرفت این کار در وب‌سایت Miitomo گفته است:

امروز کاربران Miitomo باید حساب کاربری NintendoAmerica را در شبکه‌ی توئیتر چک کنند تا از همکاری بین نرم‌افزار گوشی‌های هوشمندِ Miitomo و فرانچایز Legend of Zelda با خبر شوند. اگر این پیام، ۱۰٫۰۰۰ بازخورد از سراسر جهان داشته باشد، نینتندو یک ” موی مصنوعی شخصیت لینک” به عنوان هدیه‌ی درون‌برنامه‌ای برای تمامی کاربران Miitomo عرضه می‌کند. در ضمن در صورت دریافت ۲۰٫۰۰۰ بازخورد، یک ” کلاه “برای همین شخصیت برای تمامی کاربران منتشر می‌شود.

همچنین، ۱۴ ژوئن ( ۲۵ خرداد ) زمانی است که مینی‌گیم Miitomo Drop به همراه موارد و اقلامی از Legend of Zelda عرضه می‌شود و کاربران با استفاده از سکه‌های برنامه قادر به خریداری آن‌ها خواهند بود. هدیه‌ی اضافیِ Legend of Zelda در وب‌سایت مای نینتندو موجود خواهد بود و با امتیاز‌های پلاتینیِ این وب‌سایت، قابل خریداری خواهند بود.

تصویر مفهومی ( Concept Art ) جدیدی هم از نسخه‌ی جدید Legend of Zelda که در ۲۰۱۷ منتشر می‌شود، به اشتراک گذاشته شد. همچنین فروش‌های فروشگاه Nintendo eShop که در ۱۴ ژوئن ( ۲۵ خرداد ) آغاز می‌شود، اعلام گردید و تا تاریخ ۲۱ ژوئن ( ۱ تیر ) ادامه خواهد داشت. اکنون می‌توانید این تصویر مفهومی از Legend of Zelda را مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید