استودیوی سازنده Until Dawn دیگر نمی‌خواهد برای سونی عنوان انحصاری عرضه کند

۲۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۲

استودیوی سوپر مسیو که سازنده عنوان انحصاری تحسین شده Until Dawn بود دیگر نمی‌خواهد برای کنسول‌های سونی عنوان انحصاری توسعه دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

مدیرعامل استودیوی سوپرمسیو در مصاحبه‌ای از اشتیاق خود برای جدایی از سونی و انتشار عناوینش به‌صورت مولتی پلتفرم خبر داد.

ما رابطه بسیار خوبی با سونی داریم و از کار کردن با آن‌ها لذت میبریم. من معتقدم بسیاری از کارهایی که با سونی شروع کردیم به خوبی به پایان رسید اما ما استودیوی مستقلی هستیم که دوست داریم پیشرفت کرده و عناوین‌مان را برای مخاطبین بیشتری نسبت به گذشته عرضه نماییم. این چیزی‌ست که ما هم‌اکنون هستیم و بسیار نیز هیجان زده‌ایم.

گویا سوپرمسیو پس از Until Dawn: Rush of Blood برای وی‌آر قصد توسعه عنوان مولتی پلتفرمی دارد. استودیوی Ready at Dawn نیز که پیش‌تر برای سونی عنوان انحصاری می‌ساخت، هم‌اکنون در حال توسعه عنوانی مولتی پلتفرم است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • majidam گفت:

    کار بسیار خوبی میکنه که انحصاری نمیزنه انحصاری بزنه سود کمتری میکنه خوب صدرصد برای سازنده پول حرف اولو میزنه پس برای موفقیت بیشتر باید به صورت مولتی پلتفرمی بزنه هم گیمرهای بیشتری میتونن بازیهاشونو تجربه کنن هم سود بیشتری میکنه امادیگه مثل رمدی وراک استدی نکنه که عنوانهای پر از باگو پر از ایراد برای پی سی بزنه

    0
    0