Injustice 2 – زمان نمایش گیم‌پلی و نظرسنجی اد بون برای شخصیت‌ جدید

۲۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۸

بازی Injustice 2 دیروز بود که رسما با انتشار تریلر سینمایی معرفی شد و شما می‌توانید ویدئو را در لینک داده شده تماشا کنید. برای اطلاع از زمان نمایش گیم‌پلی این عنوان و جدیدترین اخبار با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

اولین تریلری که از بازی Injustice 2 منتشر شده، سینمایی است و گیم‌پلی را نشان نمی‌دهد. خوشبختانه برای اولین نگاه به گیم‌پلی عنوان نامبرده، نیازی نیست که زیاد صبر کنید چرا که طبق اعلام کانال Level Up Your Game در یوتیوب، در روز شنبه ۱۱ ژوئن و همزمان با مسابقات نهایی ESL Pro League، نیدررلم نمایشی را از جدیدترین بازی مبارزه‌ای خود خواهد داشت.

از دیگر اخبار Injustice 2 می‌توان به نظرسنجی اد بوون، مدیر نوآوری حاضر در نیدررلم اشاره کرد که برای انتخاب شخصیت قابل بازی جدید ایجاد شده. در این نظرسنجی که تا چند ساعت دیگر بسته می‌شود، از هواداران پرسیده شده که کدامیک از شخصیت‌های Blue Beetle ،Captain Cold و Swamp Thing را دوست دارند در Injustice 2 ببینند؟

اطلاعات زیادی از Injustice 2 فعلا در دسترس نیست جز اینکه عنوان نامبرده دارای بیشترین تعداد شخصیت‌های DC در یک بازی ویدئویی خواهد بود و از یک نوع سیستم شخصی سازی بهره می‌برد.

Injustice 2 در سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید