نسخه بتای بازی Final Fantasy Type-0 Online در این ماه عرضه می شود

۲۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۱

بازی Final Fantasy Type-0 را بخاطر دارید؟ شده است که بخواهید بار دیگر آن را بازی کنید اما با مشکلی مواجه شده باشید؟ با ما در ادامه مطلب با راه حل رفع مشکل احتمالی همراه باشید.

آیا این اتفاق برای شما روی داده است که بخواهید بازی Final Fantasy Type-0 را پس از مدت‌ها بازی کنید اما با مشکلاتی نظیر از بین رفتن بخشی از محتوا مواجه شده باشید؟ خبر خوب این است که بازی Final Fantasy Type-0 Online این مشکلات را برطرف کرده است.
نسخه‌ بتای رایانه‌های شخصی و تلفن‌های هوشمند این عنوان در این ماه در چین عرضه خواهد شد و طبق برنامه‌، اسکوئرانیکس قصد دارد تا آن را بعدها در اروپا، ژاپن و آمریکای‌شمالی نیز عرضه کند.
بازی Final Fantasy Type-0 Online جانشینی برای بازی Final Fantasy Agito است که عنوان فرعی تلفن‌های هوشمند بازی Final Fantasy Type-0 بود اما سال گذشته بسته شد. ماجرا در جایی گیج‌کننده می شود که Type-0 خود در اصل تحت عنوان Final Fantasy Agito 13 شناخته می شود. با بررسی گذشته این بازی متوجه می شویم که قرار نبود بازی Final Fantasy 13 ادامه‌ای داشته باشد و قرار بود که بازی Final Fantasy 15، یک عنوان جایگزین در دنیای Final Fantasy 13 باشد. احتمالاً برای درک اتفاقاتی که در نسخه‌های مختلف این بازی در کنسول‌های نسل قبل افتاده است نیاز به ترسیم یک فلوچارت دقیق خواهیم داشت.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید