تکذیب خبر انتشار نسخه رایانه‌های شخصی بازی Halo 5

۲۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۳

پیش از این اعلام شده بود که احتمال انتشار نسخه ای از بازی Halo 5 برروی رایانه‌های شخصی وجود خواهد داشت. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

سخنگوی مایکروسافت انتشار نسخه‌ رایانه‌های شخصی بازی Halo 5 را تکذیب کرد و گفت:

مسیری که در آن قرار داریم، نشان دادن طراحی  تجربه حماسی Halo برای بازیکنان رایانه‌های شخصی و ویندوز ۱۰، نظیر Halo Wars 2 و Halo 5: Forge است و هیچگونه برنامه‌ای برای پورت بازی Halo 5: Guardians برای رایانه‌های شخصی نداریم.

اصل داستان:

دیروز در خبری که توسط کاربر سایت NeoGAF با نام کاربری Enter the Dragon Punch منتشر شده بود، احتمال عرضه بازی Halo 5 برای رایانه‌های شخصی اعلام شد و با توجه به صحت سایر اخبار او احتمال صحت این خبر نیز وجود داشت. توضیحات کامل خبر پیشین را در اینجا بخوانید.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • oculus rift گفت:

  ولی هر چی باشه به نظر میاد که یک چیزی هست میدونید چند بار شایعه های در حد واقعیت تو خبرا اومد ولی کنسل شد حدس میزنم microsoft منتظر زمانه تا به موقع بازیرو برای pc تایید کنه حالا زمانش کی میشه خدا میدونه

  0
  0
 • ali.xbox گفت:

  چیه فکر کردین برای کامپیوتر میاد دلتون خوشه ها من خودم هم ایکس باکس دارم هم پلی استیشن ۴ ولی بی نهایت ایکس باکس رو دوست دارم و همین هالو و gears of war 4 به صدتا انحصاری سونی می ارزه فکر نکنین انچارتد رو بازی نکردم ولی خداییی کسی که با ایکس باکس باشه دنیاش متفاوته

  0
  0