تاریخ عرضه و جزئیات بیشتری از محتوای دانلودی Rise of Iron بازی Destiny لیک شد

۲۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۵:۱۹

تنها ساعاتی تا معرفی رسمی محتوای دانلودی جدید بازی Destiny باقی مانده اما همچنان اطلاعات بیشتری از این بازی در حال لیک شدن است. امیدواریم تا زمان مراسم معرفی این محتوا، اطلاعاتی برای ارائه باقی مانده باشد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

سایت رسمی بازی Destiny اعلام کرد که بسته گسترش دهنده بعدی این بازی Rise of Iron خواهد بود.

طبق زمانبندی قرار بود که این محتوای دانلودی بطور رسمی در مراسمی در تاریخ ۹ ژوئن (۲۰ خرداد) معرفی شود اما بنظر می‌رسد که سایت این بازی هم‌اکنون مختصر اطلاعاتی از این محتوا را منتشر کرده است.

این سایت خوانندگان را دعوت به مشاهده تریلر مروبط به محتوای دانلودی Rise of Iron کرده است اما زمانیکه برروی لینک آن کلیک کنید، به پستی که مربوط به بسته گسترش دهنده قبلی این بازی، یعنی The Taken King هدایت می شوید.
این سایت اعلام کرد که محتوای دانلودی Rise of Iron در تاریخ ۲۰ سپتامبر (۳۰ شهریور) برای کنسول‌های ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.
طبق گزارشات قبلی این محتوا شامل یورش‌ جدیدی خواهد بود و طبق تصویر لیک شده از این بازی، شخصیت بازی یک پُتک در اختیار داشت که بنظر میرسد نوع جدیدی از سلاح‌هایی است که در این بسته گسترش دهنده موجود است اما هنوز بطور رسمی تایید نشده است.
بدون‌شک بانجی (سازنده بازی) در مراسم مربوط به این بازی اطلاعات بیشتری را منتشر خواهد کرد که یکی از آنها در مورد یکی از تهدیدات موجود در آن، با نام Guardians می باشد.

[بروزرسانی]

اخیراً جزئیاتی از بسته گسترش دهنده بعدی بازی Destiny منتشر شد، این در حالی است که همین چند ساعت پیش وب‌سایت شرکت بانجی بطور اتفاقی نام این محتوا را تایید و تاریخ عرضه آن، که قرار بود در مراسم روز پنج‌شنبه اعلام شود را منتشر کرد و حالا اطلاعات دیگری از طریق صفحه این بازی در سایت Xbox.com لیک شده است که به ایده‌های در مورد آنچه در پیش‌رو داریم جهت‌دهی بهتری می‌دهد. گرچه این صفحه بلافاصله پاک شد اما امکان مشاهده آن از طریق کش امکان‌پذیر است.

صفحه بازی لیستی از قابلیت‌های جدید قابل توجه محتوای دانلودی Rise of Iron را نشان می‌دهد. در کنار اضافه شدن یورش جدید که پیش از این نیز از آن اطلاع داشتیم، سلاح‌ها، زره، تجهیزات و مراحل جدیدی به بازی اضافه خواهند شد.
طبق جزئیات جدید، این محتوا فضای جدیدی به نام The Plaguelands Zone به بازی اضافه خواهد نمود که در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد آن وجود ندارد اما بنظر می‌رسد که منطقه خطرناکی باشد و در آن شاهد تحولات جدیدی در بازی باشیم. بعلاوه این محتوا نقشه‌های Crucible تقابلی بیشتری اضافه خواهد کرد و یک گروه از دشمنان نیز اضافه خواهند شد.
این صفحه همچنین سرنخ‌هایی در مورد داستان Rise of Iron داده است که طبق آن برروی گروه دشمنان جدیدی به نام Fallen تمرکز خواهد نمود.
در اطلاعات این صفحه نوشته شده است:

دیواری که برای قرن ها در امتداد مرز جنوبی روسیه قدیم بود سقوط کرده است و موجودات جهش یافته Fallen برج‌های بجا مانده از دوران عصر طلایی را پاکسازی کرده اند. نیروهای شیطانی اکنون خطرناک‌تر از زمان‌هایی که شناخته می‌شدند از تاریکی بیرون آمده‌اند. در سفر به Plaguelands با Lord Saladin همراه و با سرنوشت Iron Lords روبرو شوید و پیش از آنکه دیر شود، پیشروی نیروهای شیطانی را متوقف کنید.

برای اجرای این محتوای دانلودی، نیاز به بازی اصلی و ۳ بسته گسترش دهنده پیشین به نام‌های House of Wolves ،Dark Below و The Taken King خواهید داشت.
کنسول‌های این بازی هنوز تایید نشده‌اند اما طبق اطلاعاتی که پیش از این لیک شده بود، این بازی برای کنسول‌های ایکس‌باکس ۳۶۰ و پلی‌استیشن ۳ عرضه نشده و تنها برای ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • این . دارک سولز . Wow . وارکرافت
  معتاد کننده ترین بازیای عمرم . یادمه همین،بازی اینقدر غرق در کشتن باسهاش میشدم که میدیدم صبح شده . باس هاشم طولای . بچها اونایی که دی ال سی هاشو دارن چجوره در حد نسخه اصلیش بوده؟
  ……….
  این دارکسولز با دوستم گذاشتم باهاش برم انلاین اما سنگ سامون که میزاشتیم نوشته سامون نشون نمیداد. گفتم شاید مشکل به خاطر متوازن نبودن اکانت باشه اومدیم دوتا هیرو جدید ساختیم باز نشد
  رجیون بازی ها اگه فرق داشته باشه ربط داره؟

  0
  0