تماشا کنید: ۱۸ دقیقه از گیم‌پلی Deus Ex: Mankind Divided

۱۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۳

استودیو آیداس مونترال طبق برنامه برنامه قبلی که اعلام کرده بود، برای امروز نمایشی کامل از گیم‌پلی بازی Deus Ex: Mankind Divided را آماده و منتشر کرده است. برای تماشای آن با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

در این نمایش ۱۸ دقیقه‌ای، گیم‌پلی جدیدترین عنوان از سری بازی Deus Ex در منطقه شهری به نمایش گذاشته می‌شود که جلوه‌های بصری آن نیز بسیار زیبا هستند.

پنج سال از عرضه Deus Ex: Human Revolution می‌گذرد و هنوز Adam Jensen قهرمان داستان شناخته می‌شود. پس از واقعه Aug که شرکتی تحت عنوان Illuminati، ماشین‌های درون بدن انسان‌ها را به منظور حمله به یکدیگر هک کرد، حال این دسته از مردم از جامعه خود طرد شده‌اند. طبق توضیحات اسکوئر اینکس، Adam Jensen حال تبدیل به یک مامور مخفی با تجربه شده است و به ناچار باید در دنیایی ماموریت های خود را انجام دهد که، مردم از افراد امثال او که بخشی هایی از بدنشان را، با ماشین آلات جایگزین کرده اند، نفرت دارند. Adam با سلاح ها و تجهیزاتی که هم اکنون در اختیار دارد، بایستی مسیر و افراد درست را برای اعتماد انتخاب کند تا از یک توطئه جهانی جلوگیری کند.

Deus Ex: Mankind Divided در ۲۳ اوت (مصادف با ۲ شهریور) برای رایانه های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید