تماشا کنید: Injustice 2 معرفی شد

۱۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۲

شرکت برادران وارنر رسما در دست ساخت بودن بازی Injustice 2 را اعلام کرده است؛ عنوانی در سبک مبارزه‌ای که توسط استودیو نیدررلم (NetherRealm) ساخته شده و در آن شخصیت‌های مشهور کتاب‌های مصور DC به نبرد با یکدیگر خواهند پرداخت. برای تماشای اولین تریلر این بازی با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

اد بون به عنوان مدیر نوآوری حاضر در نیدررلم در رابطه با Injustice 2 اینطور می‌گوید:

در Injustice 2، ما امکاناتی را معرفی می‌کنیم که روش تجربه ‌بازی‌های مبارزه‌ای را برای هواداران تغییر خواهد داد. ما همیشه تمایل به پیشرفت این سبک داریم و به بازیکنان اجازه خواهیم داد در جهشی بزرگ،  ابرقهرمانان و ضدقهرمانان مورد علاقه DC خود را شخصی سازی کرده و سطح آنها را افزایش دهند.

سیستم شخصی سازی در قالب تجهیزاتی پیاده سازی شده است که بازیبازان آنها را در حین بازی بدست می‌آورند و با استفاده از آنها خواهند توانست که ظاهر قهرمان مورد علاقه خود را شخصی سازی کرده، سبک مبارزه را عوض کنند و غیره که نمونه‌ای از این تجهیزات را هم در تریلر شاهد هستید.

با توجه به این تریلر، برخی قهرمانان مانند آکوامن، بتمن، فلش، سوپرمن و غیره هنوز حضور دارند در حالی که برخی مانند آتروسیتس و گوریلا گراد طبق توضیحات سازندگان جدید بوده و به بازی اضافه خواهند شد.

Injustice 2 در سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید