بازی Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue در ماه دسامبر در دسترس خواهد بود

۱۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۳

امروز خبرهای خوب و بدی در مورد این سری بازی اعلام شد، خبر بد اینکه اسکوئر‌انیکس اعلام کرد که تا زمستان خبری از Kingdom Hearts 3 نخواهد بود. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

خبر خوب هم اینکه بازی Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue که نسخه بازسازی شده HD مجموعه سری بازی Kingdom Hearts است در ماه دسامبر بصورت گسترده برروی پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌شود. در تریلر انتشار یافته از این بازی شاهد مبارزه Aqua در برابر شیطان هستیم و در کنار آن قسمت‌هایی از گیم‌پلی Kingdom Hearts Dream Drop Distance و صحنه‌هایی از بازی Kingdom Hearts X Back Cover و مرحله جدیدی از بازی Kingdom Hearts 0.2 Birth by Sleep تحت عنوان A fragmented passage هستیم.

بازی Kingdom Hearts 2.8 در ماه سپتامبر معرفی شد و سردرگمی‌های زیادی را بدلیل حضور عدد ۲٫۸ در نام خود خلق کرد. کارگردان ابن بازی، آقای تتسویا نومورا در مورد حضور این عدد در نام بازی عنوان کرده بود که این عدد را با استفاده از اعداد سایر بازی‌های موجود در آن بدست آورده اند:
“بازی Kingdom Hearts HD 2.5 Remix پیش از بازی Kingdom Hearts Dream Drop Distance قرار داشت و بنابراین بازی Kingdom Hearts Dream Drop Distance عدد ۲٫۶ را می گیرد. بازی Kingdom Hearts χ Back Cover/Kingdom Hearts Unchained اولین بازی در این سری بود و عدد صفر(۰) را گرفت. بعد از آن بازی Kingdom Hearts Birth by Sleep عدد ۰٫۱ را گرفت که بعد هم بازی Kingdom Hearts 0.2 Birth by Sleep را داشتیم، بنابراین ۲٫۶ بعلاوه ۰ بعلاوه ۰٫۲ برابر ۲٫۸ خواهد بود، متوجه شدید؟”

همانطور که گفته شد بازی Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue مجموعه‌ای از بازی‌های سری Kingdom Hearts یعنی Kingdom Hearts: Dream Drop Distance ،Kingdom Hearts Chi: Back Cover و Kingdom Hearts 0.2 Birth by Sleep: A Fragmentary Passage می باشد، بنابراین اگر به هر یک از این ۳، طبق صحبت‌های آقای نومورا یک عدد اختصاص دهیم و آنها را جمع کنیم به عدد اسرارآمیر ۲٫۸ خواهیم رسید.

توضیحات مجموعه های موجود در این بازی:

  • Kingdom Hearts HD Dream Drop Distance: نسخه بازسازی شده کامل Kingdom Hearts 3D
  • Kingdom Hearts 0.2 Birth by Sleep – A fragmentary passage: یک مرحله اضافه که داستان آن با داستان بازی Kingdom Hearts 3 در ارتباط خواهد بود و در زمانی پس از زمان Kingdom Hearts Birth by Sleep روی می‌دهد.
  • Kingdom Hearts χ [chi] Back Cover: یک فیلم کامل HD که اسرار داستان بازی را فاش خواهد کرد.

اسکوئر‌انیکس افزود که خط داستانی بازی Kingdom Hearts 3 در آینده نمایش داده خواهد شد.
در پایان این شرکت اعلام کرد که نسخه موبایل بازی Kingdom Hearts Unchained χ در اروپا عرضه و برای بخش داستانی آن از قسمت‌های اولیه این سری استفاده خواهد شد. این اولین بازی از این سری است که برای سیستم عامل‌های iOS و اندروید عرضه می‌شود.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید