دیتا پروژکتور ، عضو جدید خانواده IT سامسونگ در بازار ایران

۲۶ آذر ۱۳۸۹ - ۱۹:۲۷

شرکت سامسونگ الکترونیک با توجه به نیاز واحدهای آموزشی، برگزار کنندگان سمینارها، سازمان‌ها و شرکت‌های تجاری و همچنین تکمیل سبد محصولات اداری(OA) خود، اقدام به عرضه دیتاپروژکتورهای سری M خود در بازار ایران نمود.


با توجه به مزایا و مشخصات منحصر بفرد این گروه از پروژکتورها، استقبال قابل توجه مصرف کنندگان و همچنین ایجاد تقاضای جدید برای بازار این گروه از محصولات پیش‌بینی می‌گردد. در ذیل اجمالا به مجموعه‌ای از این مشخصات اشاره می‌شود.

• حداقل صدا و گرمای مزاحم درمحیط کار:
از مهم‌ترین عوامل تاثبر گذار در بکارگیری دیتاپروژکتورها، می‌توان به صدای مزاحم و گرمایی که این دستگاه‌ها در حین کار ایجاد می‌نمایند اشاره نمود. سری M سامسونگ با بهره‌گیری از تکنولوژی مدرن حداقل صدای مزاحم(حدود 31db) را ایجاد می نمایند. هچنین نصب فن قوی در جلوی این دستگاه نه تنها از گرمای حاصله می‌کاهد بلکه از پخش گرما به اطراف و ایجاد مزاحمت برای حضار جلوگیری می‌کند.
• قابلیت نمایش اطلاعات از طریق درگاه USB بدون استفاده از PC !!!
با درنظر گیری درگاه USB بر روی این گروه از دیتاپروژکتورها، امکان اتصال مستقیم حافظه فلش USB و نمایش فایل‌های خانواده مایکروسافت آفیس، ویدیویی، عکس وPDF بدون نیاز به کامپیوتر در نظر گرفته شده است.

• عمر بالای لامپ و استهلاک پایین
دیتا پروژکتورهای سری M سامسونگ با بهره‌مندی از تکنولوژی 3LCD ، نه تنها با نمایش مناسب رنگ‌ها کمترین خستگی ممکن را برای چشمان کاربران ایجاد می‌کند، بلکه با استفاده از سیستم اتوماتیک تنظیم رنگ و روشنایی استهلاک دستگاه و لامپ آن به حداقل رسیده است. به نظر کارشناسان 5000 ساعت عمر مفید کارکرد برای این دستگاه‌ها در نظر گرفته می‌شود.

• وزن کم، ظاهر زیبا و پخش صدای با کیفیت بالا
سایز کوچک، طراحی زیبا، بدنه سفید و براق، وزن کم( حدود 5/2 کیلوگرم) از دیگر ویژگی‌های این سری است. پرواضح است با توجه به این موارد، می‌توان سری M را بعنوان پروژکتورهای ایده‌ال با قابلیت حمل و استفاده در داخل و یا خارج محیط‌های کاری دانست.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید