Watch Dogs 2 – آمازون نسخه‌های لوکس و گلد را لیست کرد

۱۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۴

به‌نظر می‌رسد ما نمی‌توانیم شاهد این باشیم که فقط طی چند ساعت یک خبر از Watch Dogs 2 منتشر نشود! موج خبری این عنوان از روز گذشته که IGN با بنر تبلیغاتی خود تاریخ انتشار و شهر سان‌فرانسیسکو را برای Watch Dogs 2 مشخص و تایید کرد آغاز شد.

پس از این اتفاقات، تریلر بازی هم در توئیتر لو رفت. این تریلر درواقع شهر سان‌فرانسیسکو را تایید کرد چراکه در آن می‌توان پل گلدن‌گیت (Golden Gate Bridge) را مشاهده کرد. تاریخ انتشار هم برای ۱۵ نوامبر (سه‌شنبه ۲۵ آبان) در نظر گرفته شده است.

حال لیستی از نسخه‌های لوکس (Deluxe) و گلد بازی در آمازون مشاهده شده است. صفحه این نسخه‌ها در آمازون، فقط کدهای دیجیتالی نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی را نشان می‌دهند و متاسفانه محتوای آن‌ها را مشخص نمی‌کند. کاور بازی هم ظاهرا هنوز به‌صورت رسمی نیست و یوبی‌سافت باید از آن رونمایی کند.

برای نسخه گلد، ۱۰۰ دلار قیمت گذاشته شده است. در حالی که برای تهیه نسخه لوکس باید ۷۰ دلار بپردازید. هنوز تا زمانی که یوبی‌سافت تایید نکند نمی‌توان مطمئن بود اما نسخه گلد بازی‌ها معمولا شامل سیزن‌پس هم می‌شوند. با این حال، با توجه به لیست‌های قرار گرفته در آمازون، Watch Dogs 2 علاوه بر نسخه معمولی، دو نسخه ویژه دیگر را هم دریافت خواهد کرد.

از Watch Dogs 2 به‌صورت رسمی در ساعت ۹:۳۰ امشب رونمایی خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید