هات‌تویز، فیگورهایی از لئون کندی و اِیدا وانگِ Resident Evil 6 عرضه کرده است

۱۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۷

برای جشن ۲۰ سالگی فرانچایز محبوب و معروفِ Resident Evil، هات‌تویز ۲ فیگور از شخصیت‌های لئون کندی و اِیدا وانگ در نسخه‌ی Resident Evil 6عرضه کرده است. برای ادامه‌ی خبر با گیمفا همراه باشید.

هات‌تویز خبر عرضه‌ی این فیگورها را در شبکه‌ی فیس‌بوک اعلام کرد. هر دو فیگور، در محدوده‌ی مقیاس ۱/۶ هستند و خیلی با جزئیات کار شده‌اند. قیمت این فیگورها مشخص نشده ولی به‌طور معمول، گران و هزینه‌بر خواهند بود. توضیحاتی هم برای هر دو شخصیت داده شده است که می‌توانید آن‌ها را مطالعه کنید:

اِیدا وانگ:

این فیگور کلکسیونیِ دقیق‌طراحی‌شده، به صورت اختصاصی از تصویر و شکل اِیدا وانگ در Resident Evil 6 ساخته شده است و شامل لباس مخصوص وی، سلاح‌ها و تجهیزات جانبی آن؛ مانند کمان پولادی، شات‌گان، هفت‌تیر، ماشین پیستول، تفنگ تک‌تیر، قلاب‌انداز و  تلفن مکعبی می‌شود.

لئون کندی:

این فیگور کلکسیونیِ دقیق‌طراحی‌شده، به صورت اختصاصی از تصویر و شکل لئون کندی در Resident Evil 6 ساخته شده است و شامل لباس مخصوص وی و سلاح‌های دوربرد مانند موشک‌انداز، تفنگ تک‌تیر، شات‌گان، هفت‌تیر و تفنگ مخصوص و فوق‌العاده‌ی لئون، یعنی Wing Shooters می‌شود.

انتشار Resident Evil 6 به ۴سال قبل، یعنی ۲۰۱۲ بر می‌گردد اما نسخه‌ی بازسازی‌شده‌ی آن، امسال برای کنسول‌های نسل هشتمیِ اکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن۴ به بازار عرضه شد. طرفداران هم صبورانه منتظر نمایشگاه E3 2016 هستند و به معرفی نسخه‌ی هفتم این سری امیدوارند. اکنون می‌توانید تصویر این دو فیگور را مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید