تماشا کنید: تریلر Watch Dogs 2 لو رفت

۱۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰

قرار بود در ساعت ۹:۳۰ امشب یک تریلر برای رونمایی رسمی از Watch Dogs 2 منتشر شود اما این تریلر توسط یکی از اعضای توئیتر لو رفت که تاریخ انتشار بازی را هم مشخص می‌کند.

روز گذشته، سایت IGN در برد تبلیغاتی خود تاریخ انتشار Watch Dogs 2 را برای ۱۵ نوامبر (سه‌شنبه ۲۵ آبان) ثبت کرد. حال در این تریلر، این تاریخ به‌صورت رسمی تایید شده است. این تریلر همچنین صحنه‌هایی از سان‌فرانسیسکو را نشان می‌دهد که پل گلدن‌گیت (Golden Gate Bridge) بسیار مورد توجه قرار دارد. علاوه بر هواپیمای بدون سر نشین، شما در تریلر می‌توانید هک، سلاح‌ها و حرکات پارکور را مشاهده کنید. تریلر توسط کاربر Fobwashed تهیه و در توئیتر قرار گرفت.

در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت متوسط

متاسفانه کیفیت بالاتر قرار نگرفت و امشب احتمالا تریلر به‌صورت کامل‌تر و با کیفیت بالاتری توسط یوبی‌سافت منتشر خواهد شد.

تریلر کامل قرار است امشب منتشر شود و انتظار می‌رود اولین نگاه ما برروی گیم‌پلی، جهان و شخصت اصلی Watch Dogs 2 را فراهم سازد.

Watch Dogs 2 همچنین در کنفرانس یوبی‌سافت در E3 2016 هم حضور خواهد داشت که برای ۱۳ ژوئن (دوشنبه ۲۴ خرداد)، ساعت ۱۲:۳۰ بامداد به وقت تهران برنامه‌ریزی شده است.

حتی با وجود اینکه یوبی‌سافت در رابطه با Watch Dogs 2 در سکوت کامل به‌سر می‌برد، تعداد زیادی شایعه در رابطه با بازی منتشر شده است. در ماه گذشته، تصویری توسط یک هنرمند در اینستاگرام منتشر شد که شخصیت اصلی بازی را نشان می‌داد و به همین تازگی یک یوتیوبر جعبه هدیه‌ای را از یوبی‌سافت دریافت کرده که تعداد زیادی از محتویات آن شامل لوگوی Watch Dogs 2 می‌شوند.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید