ناشر Tropico به مناسبت ۱۰ سالگی این سری بازی رایگان هدیه می‌دهد

۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۳

ناشر سری محبوب Tropico، شرکت Kalypso Media به مناسبت تولد ۱۰ سالگی این فرانچایز، بازی‌های رایگانی را در اختیار بازی‌بازان قرار داده است. البته این بازی‌های رایگان برای کسانی است که در خبرنامه آن‌ها ثبت نام کره باشند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

اولین عنوانی که به صورت رایگان در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته عنوان Imperium Romanum Gold است. البته بازی‌های بیشتری در ماه‌های آینده رایگان خواهند شد. Kalypso همچنین ۹۰ درصد تخفیف را برای بازی‌های رایانه‌های شخصی ارائه می‌دهد. اولین بازی با این طرح Ceville است که از ۶ تا ۱۳ ژوئن در استیم و تنها ۰٫۹۹ با دلار قیمت قرار دارد. سایمون هلویگ، مدیر عامل کل Kalypso در مورد آینده این شرکت صحبت می‌کند:

همان‌طور که به گذشته و سال‌های پیش نگاه می‌کنیم، Kalypso Media با تعداد زیادی عنوان و محصول جدید که در سال‌های پیش رو عرضه می‌شوند، امیدوار است. ما امیدواریم که در آینده اخبار و اطلاعات بیشتری را با طرفداران خود به اشتراک بگذاریم اما در حال حاضر ما امیدوار هستیم تا برای جشن گرفتن تولد ۱۰ سالگی سری Tropico به ما بپیوندید. به امید ۱۰ سال آینده و فراتر از آن.

برای ثبت نام در خبرنامه Kalypso و دریافت بازی رایگان Imperium Romanum به اینجا مراجعه کنید

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید