E3 2016: کنفرانس الکترونیک‌آرتز شامل نمایش بازی‌های سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ می‌شود

۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۳

تنها چند روز تا کنفرانس الکترونیک‌آرتز در E3 2016 باقی مانده و این ناشر هم‌اکنون به برخی از بازی‌هایی که در این کنفرانس حضور خواهند داشت اشاره کرد.

عناوینی که در کنفرانس الکترونیک‌آرتز به نمایش گذاشته خواهند شد، شامل Battlefield 1 ،Titanfall 2 ،FIFA 17 ،Madden NFL 17 و NHL 17 می‌شود. علاوه بر این، الکترونیک‌آرتز همچین اشاره کرد که قصد دارد عناوینی را به نمایش بگذارد در سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ انتشار می‌یابند. آن‌ها چیزی در رابطه با بازی‌های آینده خود نگفتند اما احتمالا یکی از این عناوین، بازی اکشن جدید Assassins Creed مانند الکترونیک‌آرتز خواهد بود.

رویداد الکترونیک‌آرتز در E3 که EA Play نام دارد، بازی‌های مورد انتظاری را به نمایش می‌گذارد که در اواخر سال جاری منتشر می‌شوند و پس از آن، این ناشر همچنین چند سورپرایز فراتر از بازی‌های خود را در برنامه دارد.

EA Play در لس‌آنجلس و لندن روی خواهد داد. کنفرانس شهر لس‌آنجلس توسط اندرو ویلسون، مدیر عامل الکترونیک‌آرتز، میزبانی می‌شود و کنفرانس لندن را هم پیتر مور، مدیر ارشد عملیاتی این شرکت، اجرا می‌کند. هر دو کنفرانس برای یک‌شنبه ۲۳ خرداد، ساعت ۰۰:۳۰ بامداد برنامه‌ریزی شده است.

الکترونیک‌آرتز همچنین اولین استریم زنده گیم‌پلی بخش چندنفره Battlefield 1 را هم پخش خواهد کرد که دو تیم ۳۲ نفره به نبرد با یکدیگر می‌پردازند. اعضای این تیم‌ها شامل افراد بسیار محبوب یوتیوبر و توئیچ استریمرها می‌شوند. در حالی که افراد محبوب بازنشسته NHL مانند Marshawn Lynch، یکی از رپرهای معروف یعنی Wiz Khalifa و هنرمند EDM یعنی Zedd به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت.

شما امیدوار به دیدن چه چیزهایی در کنفرانس الکترونیک‌آرتز در E3 2016 هستید؟ دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید