شایعه: معرفی نسخه بازسازی شده The Evil Within 2 ،Wolfenstein 2 ،Skyrimو Prey 2 در E3

۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۶

طبق شایعات در جریان بزرگترین رویداد سالیانه بازی های ویدئویی، عناوین جدیدی توسط بتسدا معرفی خواهند شد. در ادامه مطلب با ما باشید.

براساس گزارش هایی که از منابع مختلف منتشر شده‌اند، قرار است که نسخه بازسازی شده The Elder Scrolls 5: Skyrim برای ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ معرفی شود که شامل کلیه بروز رسان ها، کلیه محتویات دانلودی و پشتیبانی از ماد خواهد بود.
این شایعات توسط کاربری به نام Shinobi602 منتشر شده که طبق آن سرنخ هایی از معرفی یک عنوان بازسازی شده وجود دارد اما اشاره صریحی به The Elder Scrolls 5: Skyrim نکرده است اما براساس گزارشی دیگر که توسط فردی با نام کاربری Enter the Dragon Punch در سایت NeoGAF منتشر شد، اعلام شد که این عنوان بازسازی شده همان The Elder Scrolls 5: Skyrim است.
از سوی دیگر بتسدا قصد دارد بازی Prey 2 را نیز مجدداً معرفی کند البته گفته شده که دقیقا با همین اسم نخواهد بود. این عنوان کاملا از ابتدا ساخته شده شبیه به بازی System Shock خواهد بود. این در حالی است که مراحل ساخت Prey 2 در سال ۲۰۱۴ توسط بتسدا لغو شد و بتسدا در مورد آن گفت:

عنوان Prey بازی بود که آن را قبول داشتیم اما بنظر ما به چیزی که لیاقت آن را داشت نرسید.

سایر عناوینی همچون Wolfenstein 2 و The Evil Within 2 نیز احتمالاً در این نمایش معرفی خواهند شد و براساس این گزارش اولین نمایش از گیم پلی عنوان Dishonored 2 نیز به نمایش در خواهد آمد.

کنفرانس خبری بتسدا در E3 امسال در روز یکشنبه ۱۲ ژوئن (۲۳ خرداد) خواهد بود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید