Battlefield 1 دارای ۶ کلاس اسلحه است

۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۳

از آنجایی که Battlefield 1 در جنگ جهانی اول جریان دارد و ما با تریلر و تصاویر دائما در حال مشاهده سلاح‌های سرد برای نبرد تن به تن، اسب و ماشین‌آلات ابتدایی هستیم، این سوال احتمالا برای شما نیز پیش آمده است که بازی نامبرده، چقدر تنوع سلاح دارد؟ شاید از دسته‌های بندی‌های مخلتفی که در نظر گرفته شده تعجب کنید. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

طبق اعلام استودیو دایس، بازی Battlefield 1 دارای ۶ کلاس اسلحه است. کلاس‌های در نظر گرفته شده عبارتند از: مسلسل دستی، مسلسل سبک، سلاح‌های نیمه اتوماتیک، سلاح‌های کمری و تک تیرانداز؛ همگی از مواردی هستند که بازیکنان سبک تیراندازی اول شخص با آن آشنایی کامل دارند. هر کدام از این دسته بندی‌ها، دارای انواع مختلفی از سلاح‌ها هستند که حتی شامل اولین تفنگ‌های تهاجمی موفقیت آمیز تاریخ بشریت نیز می‌شود.

سلاح‌ها قابلیت شخصی‌سازی دارند اما نمی‌توانید به آنها تجهیزات اضافه وصل کنید. شما می‌توانید میزان سطح زوم، هدف، پوسته و غیره را تغییر داده و چینش سلاح‌های خود را در ۳ دسته از پیش چیده شده آماده نگاه دارید.

علاوه بر سلاح‌های گرم، یک سری سلاح مخصوص مبارزات تن به تن نیز وجود دارد که به عنوان ابزار نیز به کار بازیباز خواهد آمد. همچنین شما می‌توانید از انواع مختلف نارنجک بهره‌مند شوید.

جولیان شیمک به عنوان طراح اسلحه می‌گوید:

سلاح‌های موجود در Battlefield 1 کمی بیشتر تخصصی‌ کار شده‌اند. برای استفاده از حداکثر ظرفیت، باید از نقاط ضعف و قدرت آنها مطلع باشید و از هر کدام در موقعیت مناسب بهره ببرید.

Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (مصادف با ۳۰ مهر) برای پلی استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی منتشر می شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید