ویژگی‌های پیش خرید فیزیکی و دیجیتالی Horizon: Zero Dawn مشخص شد

۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۴:۲۸

پس از اعلام تاخیر انتشار عنوان Horizon: Zero Dawn و البته منتشر شدن یک تریلر زیبا از آن به وسیله سونی، این عنوان برای پیش خرید به صورت دیجیتالی (فعلا تنها برای منطقه آمریکای شمالی) و فیزیکی در دسترس قرار گرفت و البته باکس‌آرت رسمی بازی نیز منتشر شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

علاوه بر اطلاعات منتشر شده مبنی بر پیش خرید کردن بازی، دریافتیم که با پیش خرید کردن دیجیالی بازی در فروشگاه پلی‌استیشن، بلافاصله یک پس‌زمینه پویا و بسته الحاقی Nora Machine-Trapper  به عنوان هدیه داده خواهد شد. برای پیش خرید کردن بازی دو گزینه در پیش رو دارید؛ نسخه استاندارد بازی  با قیمت ۵۹٫۹۹ دلار و نسخه دیجیتالی دلوکس بازی با قیمت ۶۹٫۹۹ دلار. بسته الحاقی Nora Machine-Trapper به این گونه شرح داده شده است:

این بسته منابع شامل بهبود دهنده‌هایی است که دقت و میزان اثر اسلحه شما را افزایش می‌دهند و عناصر و موارد مقاوتی بیشتری به لباس شما اضافه می‌کنند. این بسته همچنین منبعی برای ساخت لوازم بازی است و تضمین می‌کند که شما تیرها و تله‌های کافی برای مقابله با ماشین‌ها در اختیار دارید.

جزئیات این بسته الحاقی به صورت زیر است:

  • ۱ بهبود دهنده اسلحه
  • ۱ بهبود دهنده لباس
  • یک بسته ساخت مهمات
  • یک بسته ساخت تله

پیش خرید‌های بازی Horizon: Zero Dawn به صورت فیزیکی نیز موجود هستند و در فروشگاه‌های آمازون و گیم‌استاپ به فروش می‌رسند. محتواهای ویژه برای پیش خرید فیزیکی فروشگاه گیم‌استاپ شامل موارد زیر می‌شود که می‌توانید با توضح آن‌ها را مشاهده کنید:

  • زره زیبای Nora :یک لباس منحصر به فرد که از پوست حیوانات و اجزای ماشین‌های سرزمین Nora ساخته شده است. حال، Nora توانایی مخفی کاری بهتری دارد و با فرصت کمتر دیده شدن، شکار برای او آسان تر می‌شود. یک جای اضافه برای بهبود دهنده‌ها به شما اجازه می‌دهد که روش و سبک بازی خود را داشته باشید.
  • کمان بلند Nora: نورا از زمان کودکی با تیر و کمان تعلیم دیده و در استفاده از آن بسیار خبره است این سلاح Nora هدیه‌ای برای کسانی است که مطمئن ترین و لذت بخش‌ترین شلیک را می‌خواهند. بهبود دقت تیراندازی با این کمان در طبیعت وحشی و زمانی که هر تیر ارزشمند است مشخص می‌شود. یک جای خالی برای بهبود دهنده‌ها به شما اجازه می‌دهد که روش و سبک بازی خود را داشته باشید.

شما می‌توانید در زیر علاوه بر تصاویر جایزه‌های پیش خرید نسخه فیزیکی، باکس‌آرت بازی را نیز مشاهده کنید. عنوان Horizon: Zero Dawn در تاریخ ۲۸ ماه فوریه سال ۲۰۱۷ به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن۴ منتشر خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید