تماشا کنید: تیزر تریلر جدید Battlefield 1 | گرز در برابر مسلسل

۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۴۹

پس از لو رفتن یک سری تصاویر از طراحی‌های اولیه بازی Battlefield 1، حال نوبت به موارد رسمی‌تر رسیده است؛ الکترونیک آرتز تیزر تریلری را از عنوان نامبرده منتشر کرده که بعدا تریلر کامل آن هم خواهد آمد. برای تماشای این تیزر کوتاه اما هیجان انگیز، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

در این تیزر ما شاهد سربازی هستیم که در حال استفاده از یک مسلسل سنگین بوده و در مقابلش، فردی با گرز درحال دویدن به سمت است. این گونه موارد با جنگ‌جهانی اول کاملا همخوانی دارند و دایس هم حتی اعلام کرده بود که Battlefield 1 دارای سلاح‌هایی برای نبرد تن به تن خواهد بود.

تریلر کامل طبق اعلام الکترونیک آرتز، در تاریخ ۱۲ ژوئن (مصادف با ۲۳ خرداد) منتشر می‌شود.

Battlefield 1 به عنوان جدیدترین ساخته استودیو دایس مانند دیگر عناوین سری Battlefield، در سبک تیراندازی اول شخص بوده که اینبار با انتخاب جنگ جهانی اول، دارای مضمونی بی سابقه در سری می‌باشد. این بازی در ۲۱ اکتبر (مصادف با ۳۰ مهر) برای پلی استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی منتشر می شود.

دانلود با کیفیت ۷۲۰

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • JETRANG گفت:

    من معتقدم که امسال BATTLEFIELD 1 بهترین شوتر اول شخص سال میشه چون علاوه بر گرافیکی به طرز وحشتناکی عالی یه گیمپلی شاهکار هم داره و با توجه به حرف سازندگان بازی بهترین بخش داستانی در کل سری BATTLEFIELD رو هم داره !!!!!! مولتی پلیر رو هم دیگه نگو که غش کردم !!!!!! Cool Cool Cool Cool Cool

    0
    0