کارگردان پیشین Diablo 3 بلیزارد را ترک می‌کند

۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۱

کارگردان پیشین Diablo III آقای جِی ویلسون اعلام کرد که تا آخر هفته شرکت بلیزارد اینترتینمنت را ترک می‌کند. با گیمفا همراه باشید.

ویلسون ۱۰ سال به عنوان توسعه‌دهنده فعالیت کرد و بر روی پروژه‌هایی همچون Diablo III و World of Warcraft و پروژه متوقف شده‌ Titan کار می‌کرد.

غم انگیز است که بعد از گذراندن ۱۰ سال از بهترین سال‌های عمرم، این آخرین هفته در بلیزارد و هر صنعت بازی‌سازی دیگری است.
— (@Angryrobotics) ششم ژوئن ۲۰۱۶

ویلسون عزیمت خود را در اکانت توئیترش منتشر کرده است و گفته است که صنعت بازی سازی را به طول کامل ترک خواهد کرد و به راه خودش نویسندگی باز می‌گردد. ویلسون برای مدتی بخشی از این صنعت بوده است. او پیش از پیوستن به بلیزارد در استدیو رلیک بر روی عناوینی همچون Company of Heroes و Warhammer 40,000: Dawn of War کار کرده است.

هنگامی که او بر روی Diablo III کار نمی‌کرد زمانش را به World of Warcraft اختصاص داده بود. او در این بازی با کاراکتر Ja’y Nosliw جاودان شده است. شخصیت غیرقابل بازی او ژنرالی بود که در اطراف Shadowmoon Valley می‌توانست پیدا شود.

ویلسون کار خودش به عنوان کارگردان Diablo III در سال ۲۰۱۳ شروع کرد. Diablo III همراه با واکنش‌های منفی از سوی جامعه‌ این بازی در زمان انتشارش در سال ۲۰۱۲ همراه بود. رئیس بخش خلق آثار بلیزارد آقای راب پاردو از ویلسون دفاع کرده بود و گفته بود: «اگر احساس می‌کنید که کسی را باید سرزنش کنید، او ترجیح می‌دهد این موضوع را به خودش مستقیماً بگویید!»

خالق Diablo آقای دیوید برویک گفته بود، او از واکنش منفی کاربران کمی خوشحال است چرا که «نشان می‌دهد، آدم‌هایی که درگیر Diablo شده‌اند (ویلسون) نقش اساسی را بازی می‌کنند» که ویلسون بعدها در فیس‌بوکش با لحن تندی از عبارت «لعنت به آن بازنده» استفاده کرده بود که بعدها از این رفتارش عذرخواهی کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید