امتیازات Mirror’s Edge Catalyst | شکست دوندگان در انجام ماموریت

۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۵

ریبوت بازی Mirror’s Edge که تحت عنوان Mirror’s Edge Catalyst شناخته می‌شود، تا چند ساعت دیگر منتشر خواهد شد. محدودیت انتشار نقد و بررسی‌های این عنوان در حال حاضر برداشته شده است و شما شاهد امتیازات آن از سوی منتقدین هستید. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

داستان Mirror’s Edge Catalyst که یک ریبوت در سری قلمداد می‌شود، به ریشه‌های قهرمان سری بازی Mirror’s Edge یعنی Faith می‌پردازد و بازیکنان در کنار او بر علیه Conglomerate مبارزه خواهند کرد.

Mirror’s Edge Catalyst در ۷ ژوئن (مصادف با ۱۸ خرداد) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

در ادامه شما شاهد امتیازات و نظرات منتقدین درباره بازی Mirror’s Edge Catalyst هستید:

Examiner – 100/100

Destructoid – 85/100

Cheat Code Central – 80/100

God is a Geek – 80/100

اگر از داستان ضعیف و شخصیت‌های بی روح صرف نظر کنید، Mirror’s Edge Catalyst یک سری از بهترین مکانیزم‌های گیم‌پلی در نسل فعلی را تاکنون دارد.

PC Gamer – 78/100

GameSpot – 70/100

سیستم مبارزات Catalyst لنگ می‌زند اما دوندگی روان و چالش‌های جذاب جهان باز، بر بیشتر نکات منفی غلبه می‌کنند.

IGN – 68/100

پایه و اساس Mirror’s Edge همچنان در سبک اول شخص سال ۲۰۱۶ تازگی دارد اما در تلاش برای رسیدن به عناوین بزرگ جهان باز، با نکات قوی طراحی خود، جابجایی و لحظات جذاب همیشه موفق نیست. علاوه بر این موضوع، گرافیک کدر مانند نسخه کنسولی و داستانی ضعیف با شخصیت‌های نه چندان دوست داشتنی، Mirror’s Edge را محکوم به شکست می‌کند. از ساخت این بازی من بسیار خوشحال شدم اما در انتها از محصول ناامیدم.

Game Informer – 65/100

متاسفانه یک عنوان بی محصول و و عقب‌گرد بیش از اندازه، Catalyst را از ارائه هرگونه لذت عنوان اصلی باز می‌دارد.

GamesRadar+ – 60/100

Catalyst کارهای جالبی می‌کند اما چیزهای زیادی اضافه نمی‌کند. این بازی است که من از آن لذت بردم اما در عین حال خسته و ناراحت شدم. هرچند مکانیزم‌های جالبی دارد و ایده‌های خوبی دارد اما در همان اوایل شما به حداکثر لذت آنها میرسید و با تقلا تا انتها با آن پیش می‌روید.

بروزرسانی می‌شود …

 

 

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید