تماشا کنید: Horizon: Zero Dawn تا ۱۰ اسفند تاخیر خورد

۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۳

Horizon: Zero Dawn که عنوان بعدی سازندگان Killzone یعنی گوریلا گیمز است، دیگر قرار نیست در سال جاری منتشر شود.

روز جاری، سونی در وبلاگ رسمی پلی‌استیشن اعلام کرد Horizon: Zero Dawn در ۲۸ فوریه سال ۲۰۱۷ (یک‌شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵) به‌صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

یک تریلر جدید هم منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید:

تماشا به‌صورت آنلاین:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

هرمن هالست، مدیر عامل گوریلا گیمز در رابطه با تاخیر این عنوان می‌گوید:

انتخاب آسانی نبود؛ ما می‌دانیم بسیاری از شما برای تجربه بازی از زمان رونمایی مشتاق هستید. با این حال، ما همچنین می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم Horizon Zero Dawn به کیفیت تصاویر و گیم‌پلی‌ای دست یابد که بازی‌های ما هم برای چنین مواردی شناخته می‌شود. تاریخ جدید زمان اضافی مورد نیاز را برای ارائه چشم‌انداز بلندپروازانه ما برای Horizon Zero Dawn را فراهم می‌سازد.

هالست در ادامه صحبت‌های خود گفت او می‌داند تاخیر این عنوان احتمالا باعث خوشایندی برخی نخواهد شد اما بازی از آن بهترین بهره را می‌برد:

ما مطمئن هستیم مزایایی که در تاخیر این عنوان فراهم می‌شود، طی ماه‌های آینده روشن‌سازی خواهند شد. ما واقعا از صبر، ادامه پشتیبانی و انتظار شما برای ارائه بهترین بازی‌ای که می‌توانیم در فوریه ۲۰۱۷ تحویل‌تان دهیم قدردانی می‌کنیم.

با توجه به اعلامیه‌های E3 2015، عنوان بلندپروازانه Horizon Zero Dawn دارای چرخه کامل روز و شب خواهد بود و بازی‌بازان به اکتشاف در جنگل‌، کوه‌ها و مخروبه‌هایی از اعصار فراموش شده بشریت که فضاسازی قدرتمندی دارند می‌پردازند. در بازی همچنین دایناسورهای رباتی هم وجود دارند. ظاهرا دایناسوری که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، Thunderjaw نام دارد. سونی همچنین گفته بود برای خلق Aloy از شخصیت‌های مونث اصلی Game of Thrones و Terminator الهام گرفته شده است.

علاوه بر این، Horizon Zero Dawn از بخش چندنفره پشتیبانی نخواهد کرد گرچه بازی دارای ویژگی‌های خاص اجتماعی‌ای است که در آینده اعلام می‌شوند.

سونی در حال حاضر به تبلیغات Horizon Zero Dawn به‌همراه یک بیلبورد عظیم در E3 می‌پردازد؛ بنابراین بازی احتمالا در E3 2016 حضور خواهد داشت.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید