نسخه کلکسیونی Hellblade: Senua’s Sacrifice دارای دیسک نخواهد بود

۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۷

بر خلاف دیگر بازی‌هایی که استودیو نینجا تئوری تاکنون منتشر کرده است، بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice یک عنوان تماما دیجیتالی می‌باشد و خبری از عرضه آن بر روی دیسک نخواهد بود. شاید بپرسید که این موضوع احتمالا شامل نسخه کلکسیونی نمی‌شود اما اینطور نیست. برای توضیحات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

نینجا تئوری در جدیدترین پست توئیتر خود پیرامون نسخه کلکسیونی، متن زیرا منتشر کرده است:

ما به دنبال ساخت یک نسخه کلکسیونی هستیم. دیسکی در آن موجود نخواهد بود اما محتویات فیزیکی خوبی در آن قرار می‌گیرد.

پس با این صحبت‌ها، زمانی که نسخه کلکسیونی بازی  Hellblade: Senua’s Sacrifice معرفی شد، حتما در نظر داشته باشید که هیچ‌گونه دیسک فیزیکی برای نصب بازی در آن موجود نخواهد بود. از آنجایی که این بازی یک عنوان تماما دیجیتالی است، بعید به نظر می‌رسد که حجم بسیار سنگینی را داشته باشد که در این صورت برای افراد با مشکل پهنای باند، دیگر دردسری نخواهد بود.

Hellblade: Senua’s Sacrifice در سال میلادی جاری برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • HannaH گفت:

  این بازى رو من حتماً مى خرم. فارغ از اینکه قهرمان اسمش سلتیک هست یه کم سخته تلفظش (بدتر از اسم هاى ایرلندى) و ارتباط با کارکترش سخته ولى یه حس خوبى شبیه زمان بازى هونلى سورد داره. ظاهرا براى ضبط صداى بازى نینجا تئورى با یه مرکز توان بخشى ذهنى کار کرده و بهد صداهایى که معلول هاى ذهنى براى اسم بردن قهرمان داستان استفاده مى کردن رو فیلتر کرده و توى بازى استفاده کرده. خیلى ترسناک هم جالب از کار دراومده صداها.

  0
  0
 • HannaH گفت:

  بازى ظاهراً یه نسخه واقعیت مجازى هم خواهد داشت. توى سایت رسمى بازى نوشته تنها نگرانى رسیدن به ٩٠ فریم بر ثانیه با کمترین افت گرافیکى هست. یه تریلر هم از حالت وى آر اومده. لطفا قبلى رو هم تایید کنید.

  0
  0
 • Farshidmc گفت:

  چه مسخره
  من فقط دیسک بازی میکنم

  0
  0
 • white savior گفت:

  معلوم نیست سازنده هاش چه اصراری داشتن که این بازی اینقدر از لحاظ شخصیت پردازی و صدا گذاری کرکترها و گاها محیط ها اینقدر به بازی قبلیشون heavenly sword شبیه باشه ؟شخصیت اولش با ناریکو مو نمیزنه که دوبلورش هم همونه.

  0
  0