پرفروش‌ترین‌های بریتانیا: صدر نشینی Overwatch برای دومین هفته متوالی

۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۳

عنوان Overwatch به فروش بسیار خوب خود در بریتانیا ادامه می‌دهد و در هفته دوم عرضه خود هم توانست در رتبه اول باقی بماند. بازی Uncharted 4: A Thief’s End که نزدیک به یک‌ماه از عرضه آن می‌گذرد، در رتبه دوم قرار دارد.

با توجه به گزارشات، فروش Overwatch در مقایسه با هفته گذشته، ۵۴ درصد افت کرده اما میزان فروش آن به اندازه‌ کافی بود تا در رتبه اول پرفروش‌ترین‌های بریتانیا باقی بماند. بلیزارد طی روزهای گذشته اعلام کرد تاکنون ۷ میلیون بازی‌باز توانسته‌اند Overwatch را تجربه کنند اما هنوز میزان فروش بازی در سراسر جهان مشخص نیست چراکه این امکان وجود دارد برخی از بازی‌بازان از یک نسخه استفاده کرده باشند.

سه عنوان پرفروش این هفته، بدون تغییر باقی مانده چراکه Uncharted 4: A Thief’s End در رتبه دوم و Doom در رتبه سوم قرار دارد. یک مورد که باعث تعجب می‌شود، این است که Fifa 16 توانسته به رتبه چهارم در این هفته بازگردد. تبلیغات خرده‌فروشی‌ها و رویداد EURO 2016 به Fifa 16 کمک کرده‌اند تا فروش بسیار خوبی را داشته باشد.

عنوان جدیدی که طی روزهای گذشته منتشر شد، Dead Island: Definitive Edition بود که در رتبه پنجم قرار دارد. این عنوان شامل نسخه‌های بازسازی شده دو شماره اول این سری را در بر دارد.

عنوان One Piece: Burning Blood هم به‌تازگی منتشر شده اما با این حال نتوانست به ۱۰ رتبه برتر دست یابد و به‌نظر می‌رسد مورد توجه بازی‌بازان بریتانیای قرار نگرفته چراکه در رتبه ۳۷ قرار دارد.

در ادامه می‌توانید لیست کامل را مشاهده کنید:

  1. Overwatch
  2. Uncharted 4: A Thief’s End
  3. Doom
  4. Fifa 16
  5. Dead Island: Definitive Edition
  6. Grand Theft Auto V
  7. Ratchet & Clank
  8. The Division
  9. Call of Duty: Black Ops III
  10. Homefront: The Revolution
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید