E3 2016: بتسدا یک عنوان بازسازی شده و کپکام یک انحصاری ایکس‌باکس را معرفی خواهند کرد

۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۱

هر ساله با نزدیک‌تر شدن زمان برگزاری نمایشگاه E3، پخش شایعات مختلف در رابطه با اینکه چه اتفاقاتی قرار است طی برگزاری کنفرانس‌های خبری بیفتد بیشتر می‌شود. برخی از شایعات درست نیستند زیرا از سوی منابع نامعتبری پخش می‌شوند. اما وقتی که یکی از افراد شناخته شده این اخبار را منتشر کند چطور؟ برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

احتمالا شما هم با کارمند داخلی صنعت بازی‌های ویدئویی با نام مستعار Shinobi602 آشنایی دارید؛ فردی که آوازه زیادی در لو دادن موارد مختلف پیش از معرفی دارد. او در جدیدترین پادکست MrMattyPlays، در رابطه با موضوعات مختلفی پیرامون E3 2016 صحبت کرده است.

این فرد در صحبت‌های خودش به شرکت بتسدا اشاره کرده که قرار است از یک عنوان بازسازی‌شده رونمایی کند. اطلاعات در دسترس بسیار اندک هستند اما احتمال می‌‌رود این بازی The Elder Scrolls V: Skyrim باشد.

در ادامه پیرامون کنفرانس ۹۰ دقیقه‌ای مایکروسافت بحث شده است؛ کنفرانسی که Shinobi معقتد است علاوه بر معرفی سخت افزار جدید، شرکت کپکام یک بازی انحصاری برای ایکس‌باکس را هم معرفی خواهد کرد. اخیرا فردی به Dead Rising 4 اشاره کره بود که چندان بعید به نظر نمی‌رسد.

او در پادکست علاقه‌ای به بحث پیرامون بازی‌های شایع شده دیگر از جمله Red Dead Redemption 2، سری جدید Spider Man و بازی جدید استودیو ساکرپانج از خود نشان نداده است و معرفی شدن آنها را نه تایید می‌کند و نه رد. در آخر گفته شده که بتسدا ریبوت بازی Prey را که توسط استودیو آرکین در دست ساخت است معرفی می‌کند.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید