Destiny – نام تجاری بسته گسترش دهنده Rise of Iron ثبت شد

۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۰

استدیو بانجی درخواست ثبت تجاری با عنوان «Rise of Iron» را به ثبت رسانده است. این عنوان، نام بسته گسترش دهنده‌ ایست که در این هفته شاید اخبار بیشتری در مورد این شایعه بشنویم. با گیمفا همراه باشید.

سایت IGN این ثبت تجاری را کشف کرده است، که در تاریخ ۱۱ خرداد (۳۱ مه) در اداره ثبت اختراع و نشان تجاری ایالات متحده آمریکا ثبت شده بود. این ثبت تجاری شامل همه حقوق می‌شده است، همچون بازی ویدئویی، رمان گرافیکی، اسباب بازی و حتی لباس مراسم هالووین!

اخیرا از بسته گسترش دهنده جدید بازی Destiny با عنوان Rise of Iron جزئیاتی منتشر شده بود که به تاخت و تازهای (Raid) و سلاح‌های جدید (احتمالاً نوعی از چکش و یا تبر) اشاره می‌کرد. گفته می‌شود این بسته گسترش دهنده بزرگتر از دو بسته گسترش دهنده پیشین بوده که با نام‌های The Dark Below و House of Wolves شناخته می‌شوند.

هفته پیش، بانجی اعلام کرده بود که مراسمی تحت عنوان «مراسم زنده پرده‌برداری از Destiny» را پنجشنبه به تاریخ ۲۰ خرداد (۹ ژوئن) برگزار خواهد کرد. در این مراسم در مورد «تهدیدی که به عنوان یک Guardians با آن روبرو می‌شوید» اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد که این مراسم از کانال توئیچ بانجی پخش زنده خواهد شد. احتمال این مسئله وجود دارد که بانجی Rise of Iron را در طی این مراسم اعلام کند هرچند که این موضوع تایید رسمی نشده است.

در حال حاضر بانجی در حال کار بر روی دنباله بازی Destiny در سال ۲۰۱۷ است که اخیراً بر اساس گزارشی اعلام شد که پروژه باز راه اندازی شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید