انتشار عنوان سبک ترسناک Allison Road لغو شد

۱۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۳

باتوجه به توئیتی از تیم توسعه دهنده لیلیث ال‌تی‌دی عنوان Allison Road که پیشتر تیزر قابل بازی آن نیز منتشر شده بود و نمونه گیم‌پلی آن نیز سال ها پیش به نمایش گذاشته شده بود، لغو شد. با گیمفا همراه باشید.

توئیتی که از تیم توسعه دهنده آن منتشر شده به این شرح بود:

سلام به همگی، متاسفانه ساخت Allison Road باید متوقف می‌شد. بیانیه رسمی در چند روز آینده منتشر می‌شود. با تشکر از همه پشتیبانی شما و بسیار ناراحتیم که کار به اینجا کشید.
— (@AllisonRoad_HQ) پنجم ژوئن ۲۰۱۶

بازی Allison Road به عنوان یک بازی اول شخص ترسناک با محوریت تلاش برای بقا ثبت شده بود که تجربه ۵ روزه در یک خانه‌ خالی از سکنه را نشان می‌داد. این پروژه با عرضه یک نمونه‌ گیم‌پلی ۱۳ دقیقه‌ای در تابستان سال پیش کار خودش را شروع کرد و بعد در شهریور پارسال کمپین کیک‌استارتر خودش را شروع کرد که توسعه‌دهندگان در زمانی کمتر از یک ماه آن را بستند چرا تیم۱۷ را به عنوان ناشر پیدا کرده بودند.

در اکتبر ۲۰۱۵ لیلیث ادعا کرده بود که این فرصت جدید و همکاری با تیم۱۷ به تیمش این شانس را خواهد داد:

این مسئله بازی را به شدت خلاق خواهد کرد، اما در عین حال به ما منابع، پشتیبانی و تجربه کافی یک استدیو ۲۵ ساله را خواهد داد.

در حالیکه استدیو لیلیث ال‌تی‌دی در پی مقایسه پروژه خود با P.T نبود، اما توسعه‌دهندگان قول داده بود که Allison Road نهایتاً «کاملاً سبک منحصر به خودش» را خواهد داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید