انتشار بازی اختصاصی آکیولس ریفت با عنوان Edge of Nowhere

۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۳

استدیو اینسومنیاک گیمز توسعه دهنده که دو عنوان Ratchet & Clank و Sunset Overdrive را در کارنامه خود دارد، یکی از سه عنوان انحصاری هدست آکیولس ریفت را امروز منتشر می‌کنند. با گیمفا همراه باشید.

پیشتر اشاره کرده بودیم که Edge of Nowhere در لیست عناوینی بود که قرار بود برای آکیولس ریفت منتشر شود. این بازی که یک بازی سوم شخص ماجراجویی با مضمون تلاش برای بقاست، که در قطب جنوب اتفاق می‌افتد. توسعه دهندگان آن را با عنوان «تجربه روانی مهیج و نگران کننده» توصیف کرده‌اند و سایه اشیا مختلف همراه با موجودات فضایی عجیب و غریب و مجنون از عناصر اصلی بازی هستند.

جفری ماتولف که نسخه‌ی مخصوص به منتقدین را بازی کرده است، از تجربه نیم ساعت این بازی، با عنوان Dead Space ساده شده نام می‌برد.

اُلی وِلش از دیگر منتقدان نظر دیگری در مورد این بازی دارد و اینطور آن را توصیف می‌کند:

تجربه ترسناکی است و می‌تواند بسیاری از افراد را مجاب به خریدن هدست‌های VR بکند، مخصوصاً کسانی که عاشق تجربه‌های این چنینی و واقعیت مجازی هستند.

حالت تهوع مشکل اصلی نیست، چرا که حرکات بطور منطقی آرام‌اند و شما می‌توانید با حرکت سر دوربین را بچرخانید. (و به همان صورت نشانه گیری کنید)

هرچند که جفری ماتولف در تجربه‌های اخیرش، بیشتر آن را نزدیک به حالت تهوع می‌داند.

استدیو اینسومنیاک گیمز دو بازی دیگر مخصوص آکیولس ریفت را در دست توسعه دارد: بازی سوم شخص و پر ضد و خورد Feral Rites و بازی دو نفره رقابتی بر اساس جادو با عنوان The Unspoken که بر اساس ویژگی لمسی آکیولس کار می‌کند.

تریلر بازی Edge of Nowhere را می‌توانید در این بخش تماشا کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید