تماشاخانه: برجی از D.VA، واکنش به Battletoads و صحنه‌های جالب

۱۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰

درود بر شما بازدیدکنندگان عزیز. این هفته تماشاخانه به کل توسط Overwatch تصرف شده! با ما همراه باشید.

Battletoads رو اگر به خاطر قدیمی بودن نشده که تا حالا روی NES بازی کنید، این روزها حتما حداقل یک بار اسمش رو شنیدید؛ یا روی تیشرت فیل اسپنسر عکسش هست یا دائم شایع میشه که E3 2016 سری جدید این بازی برای ایکس‌باکس قراره معرفی بشه. اگر اونقدر بازیباز قدیمی هستید که Battletoads رو تونستید تجربه کنید، بد نیست که تجدید خاطره‌ای با این بازی جذاب و البته بسیار سخت داشته باشید. جدیدی‌ها هم یه نگاه بنداز تا کمی بیشتر با این سری آشنا بشند.

ویدئوی زیر توسط کانال REACT تهیه شده و واکنش بازیکنای جوان به بازی Battletoads رو نشون میده:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

گفته بودیم این هفته زیاد Overwatch داریم و این هم اولی؛ ویدئویی جالب از برجی که با چندین شخصیت D.VA ساخته میشه. شما هم از این حرکات زدید؟

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

این هفته خوشبختانه دوباره دوتا Highlight Reel جدید داریم. در اولین قسمت مرده همچنان هوشیار در Hitman، دعوای نردبونی در Dark Souls 3، مشکل صورت النا در Uncherted و صحنه‌هایی جذاب از Overwatch رو داریم.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

در دومین قسمت از Highlight Reel هم راه رفتن ملکوتی (!) الی در The Last of Us، بمب گذاری بسیار دقیق در Rainbow Six، باربی‌کیو با انسان در Tomb Raider و کلی Overwatch داریم.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

دو ویدئو بسیار جالب دیگه هم که کوتاهه در آخر تماشاخانه این هفته داریم. Overwatch دارای قابلیتی هستش که برخی صحنه‌های جذاب بازی رو تحت عنوان Play of The Game نشون میده. الان توی اینترنت پر شده از ویدئوهای مختلف خنده‌داری که با الهام از این مورد ساخته شدند اما مال خود باز نیستند. اینجا دو مورد خیلی جالبش رو براتون جدا کردیم تا ببینید:

تایر Junkrat در دنیای واقعی

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

خرچنگ باب اسفنجی

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

روز خوب و خوشی را برای شما آرزومندیم …

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید