محتواهای الحاقی Gran Turismo Sport زودتر از آنچه فکرش را بکنید منتشر می‌شوند

۱۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰

عنوان Gran Turismo Sport با ۱۴۰ سوپر اتوموبیل عرضه می‌شود اما طرفداران سبک اتوموبیلرانی و البته طرفداران پر انتظار این سری همیشه تعداد بیشتری را طلب می‌کنند. حال، خبر خوبی برای این دسته از افراد منتشر شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

تهیه کننده عنوان Gran Turismo Sport، آقای کازونوری یامائوچی امروز اعلام کرد که برای تجربه محتواهای الحاقی این عنوان مجبور نیستیم به مانند Gran Turismo 5 به مدت زیادی صبر کنیم.

البته ما محتواهای الحاقی و به‌رزورسان‌هایی را برای بعد از عرضه بازی آماده می‌کنیم، با این حال نمی‌توانم زمان و دوره دقیقی را برای عرضه آن‌ها ارئه کنم. قطعا ما برای تجربه محتواهای الحاقی، شما را یک سال منتظر نمی‌گذاریم، مانند اتفاقی که برای Gran Turismo 5 رخ داد. من فکر می‌کنم که آن‌ها به طور پیوسته در دوره‌های زمانی منتشر خواهند شد.

برای کسانی که به خاطر نمی‌آورند، Gran Turismo 5 در نوامبر سال ۲۰۱۰ عرضه شد و اولین بسته الحاقی آن در اکتبر سال ۲۰۱۱ منتشر شد. خوشبختانه سونی و پولی‌فونی در نظر دارند تا دیگر این اتفاق رخ ندهد و محتواهای الحاقی Gran Turismo Sport زودتر عرضه شوند. عنوان Gran Turismo Sport در تاریخ ۱۵ ماه نوامبر در آمریکای شمالی و در تاریخ ۱۸ ماه نوامبر در اروپا و به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن۴ منتشر خواهد شد.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید