دریافت مجوز عرضه عنوان بازسازی شده Star Wars Battlefront 3 توسط هواداران در استیم

۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۹

استدیوی فرانتوایر، سازنده نسخه بازسازی  شده بازی Star Wars Battlefront III که تحت عنوان Galaxy in Turmoil شناخته می شود، اعلام کرد که شرکت ولو موافقت خود را از میزبانی این بازی در استیم اعلام کرده است.

این تغییر بزرگی است چراکه پیش از این فرانتوایر اعلام کرده بود که امکان موافقت و نشان دادن چراغ سبز استیم غیر ممکن است چراکه پای آی پی Star Wars وسط است اما بنظر میرسد که آنها راه حلی پیدا کرده اند.
تونی فرگی رومانلی، رئیس استدیو فرانتوایر در بیانیه ای اعلام کرد:

افتخار بزرگی است که بطور رسمی اعلام کنم استدیو فرانتوایر بطور رسمی قرارداد توزیع عنوان Galaxy in Turmoil را با ولو/استیم به امضا رسانید. پس از صحبت های انجام شده بین من و نمایندگان ولو، ولو/استیم پذیرفت که به رایگان عنوان Galaxy in Turmoil را به میلیون ها کاربر خود عرضه کند.


با توجه به این موضوع که Galaxy in Turmoil تحت عنوان یک آی پی Star Wars ساخته می شود و دارای مجوز نیز نیست، احتمالا شما هم به این فکر کرده‌اید که احتمالا دیزنی جلوی انتشار بازی نامبرده را بگیرد حتی اگر استدیوی فرانتوایر حق الزحمه ای برای ساخت آن نخواهد. رومانلی در مورد نگرانی خود در این خصوص صحبت هایی داشته است اما بنظر نمی رسد که او خیلی نگران باشد و حتی خوشبین است. او گفت:

باید صادق باشم من گه گاهی نگرانی هایی دارم اما ولو بطور واضح این نگرانی ها را ندارد. با قبول عرضه Galaxy in Turmoil، ولو به ما در توسعه و درازی طول عمر پروژه Galaxy in Turmoil اطمینان داد.

رومانلی تصاویری از عنوان Galaxy in Turmoil را در صفحه استیم این بازی منتشر کرد اما هنوز عرضه صورت نگرفته است.
این عنوان با استفاده از موتور Unreal Engine 4 ساخته شده است. الکترونیک آرتز عنوان جدید Star Wars Battlefront را در ماه نوامبر سال ۲۰۱۵ برروی پلتفورم های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی عرضه کرد و آنطور که بنظر می رسد نسخه های بعدی آن نیز در راه اند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید