Neverwinter – نسخه پلی‌استیشن ۴ با تمامی گسترش‌دهنده‌ها در تابستان منتشر می‌شود

۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۹

خبرهای بزرگی برای هواداران سری بازی Neverwinter منتشر شده است؛ نسخه پلی‌استیشن ۴ این عنوان با همکاری پرفکت ورلد و کرپتیک تابستان امسال بالاخره عرضه خواهد شد. برای جزئیات بیشتر پیرامون این نسخه و تماشای تریلر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی Neverwinter در اواخر تابستان سال میلادی جاری، همره با تمامی ۹ بسته گسترش‌دهنده و هشت کلاس قابل بازی منتشر خواهد شد.

در کنار معرفی نسخه پلی‌استیشن ۴، دهمین بسته گسترش دهنده بازی Neverwinter با نام Storm King’s Thunder نیز معرفی شده است. این بسته در ماه آگوست قرار است که ابتدا برای رایانه‌های شخصی منتشر شده و بعدا به کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ خواهد آمد.

بسته گسترش دهنده Storm King’s Thunder دارای ۳ نقطه جدید برای ماجراجویی است و بازیبازان در آن وظیفه دارند که از علت حضور ناگهانی غول‌ها در دنیای Neverwinter اطلاعات کسب کنند. در این میان بازیبازان با شخصیت‌های معروفی از افسانه‌های Dungeons & Dragons نیز ملاقات خواهند داشت.

Neverwinter در حال حاضر برای ایکس‌باس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است و شما می‌توانید آن را تهیه کنید.

در انتها نظر شما را به تماشای تریلرهای معرفی نسخه نسخه پلی‌استیشن ۴ عنوان نامبره و معرفی Storm King’s Thunder جلب میکنیم:

دانلود با کیفیت ۷۲۰

دانلود با کیفیت ۷۲۰

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید