تاکنون نیم میلیون دستگاه کنترلر استیم به فروش رسیده است

۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۹

برای اینکه یک کنترلر موفق عمل کند، نیازی نیست که حتما دارای دو جوی‌استیک آنالوگ باشد و کنترلر شرکت ولو که با نام استیم کنترلر شناخته می‌شود، با فروش خیره کننده خود در این مدت، چنین موضوعی را ثابت می‌کند. برای توضیحات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

طبق اعلامیه شرکت ولو، کنترلر استیم که از نوامبر ۲۰۱۵ به بازار عرضه شده، فروش ۵۰۰,۰۰۰ دستگاهی داشته است. میزان فروش زمانی جالب می‌شود که بفهمیم کنترلر نامبرده، حتی ۱ سال هم نشده که برای خرید در دسترس است.

استیم کنترلر با طراحی منحصر به فردی که دارد، تنظیمات بسیار زیادی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد و به راحتی با عناوین مختلف موجود بر روی رایانه‌های شخصی، خودش را انتباق می‌دهد تا تجربه‌ای دقیق و لذت بخش را برای کاربر به ارمغان بیاورد.

شرکت ولو اعلام کرده است که تنظیمات ببیشتری برای کنترلر استیم در راه هستند. بازیکنان در آینده خواهند توانست با فعال کننده‌ها (Activators) فرامین مختلفی را پیاده سازی کند مانند فشار و نگه داشتن، کلیک دوتایی، جابجایی و غیره. به عنوان مثال در بازی Doom، شما می‌توانید تنها با یک دکمه سلاح‌های خود را عوض کنید. این فقط یک مثال است و کاربردهای فراوان دیگری مسلما با بازی‌های دیگر ارائه خواهند شد.

ولو قصد دارد که کارایی و امکانات استیم کنترلر را در آینده افزایش دهد و با بهره‌گیری از بازخوردهای کاربران، عملکرد آن را حتی بهتر از چیزی است که کند.

قیمت استیم کنترلر ۵۰ دلار است اما فروشگاه گیم‌استاپ فعلا آن را تا ۷ ژوئن، به قیمت ۳۵ دلار می‌فروشد.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید