Dangerous Golf منتشر شد| نسخه رایانه های شخصی نیاز به کنترلر دارد

۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۵

بازی Dangerous Golf توسط سازندگان سابق بازی Burnout ساخته و برای کنسول ها و رایانه های شخصی منتشر شده است اما اگر قصد دارید نسخه رایانه های شخصی را تهیه کنید بهتر است بدانید که این نسخه از کیبورد و موس پشتیبانی نمی کند.


شاید نیاز به کنترلر برای نسخه رایانه های شخصی این بازی عجیب بنظر برسد اما این موضوع در این پلتفورم سابقه دارد. با این حال اطلاع از این موضوع با اهمیت است که برای مشاهده آن ابتدا باید به صفحه استیم بازی مراجعه و در قسمت سیستم مورد نیاز برروی عبارت Read More کلیک کرده تا عدم پشتیبانی از موس و کیبورد و نیاز به کنترلر را مشاهده کنید.
عدم پشتیبانی از کیبورد و موس منجر به ارسال بازخوردهایی در انجمن استیم شده است و در نتیجه آن ناشر بازی یعنی Three Fields Entertainment اعلام کرد:

Dangerous Golf از موس و کیبورد پشتیبانی نمی کند. متاسفانه ویندوز هم از کنترلر پلی استیشن ۴ پشتیبانی نمی کند اما ابزارهای ثالت وجود دارند. ما پیشنهاد می کنیم که به انجمن استیم مراجعه کنید، در آنجا بحث های زیادی در این مورد وجود دارد و امیدواریم کمک کننده باشد. ما تاکنون مشکلی با کنترلر ایکس باکس ۳۶۰ و ایکس باکس وان نداشته ایم. ما کنترلی برروی کنترلر پلی استیشن ۴ نداریم و ویندوز هم بطور رسمی از آن پشتیبانی نمی کند به همین دلیل ما پیشنهاد می کنیم تا به انجمن استیم مراجعه و از راهنمایی های موجود در آنجا در مورد ابزارهای ثالتاستفاده کنید.

از مشکلات دیگر نسخه رایانه های شخصی این بازی وجود تنظیمات متنوع گرافیکی است که پیدا کردن آنها کار آسانی نیست به همین دلیل Three Fields در انجمن استیم اعلام نمود که این تنظیمات در منوی Clubhouse قرار گرفته اند.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید