دریافت نسخه بازسازی شده Hard Reset به قیمت ۳ دلار

۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۶

نسخه بازسازی شده بازی Hard Reset هم اکنون در استیم در دسترس است و کسانیکه یکی از دو بازی اصلی Shadow Warrior یا Hard Reset را در اختیار دارند، امکان دریافت آن به قیمت ۳ دلار را خواهند داشت.


نسخه Redux بازی Hard Reset هم اکنون به قیمت ۲۰ دلار در استیم در دسترس است که برای مدت محدودی با تخفیف ۱۰ درصدی به قیمت ۱۸ دلار بفروش می رسد. از سوی دیگر اگر نسخه اصلی یکی از دو بازی استدیوی  Flying Wild Hog، یعنی Hard Reset یا Shadow Warrior را دارا می باشید، این نسخه را با تخفیف ۸۵ درصدی یعنی به قیمت ۳ دلار دریافت خواهید کرد.
در حالیکه تخفیف ۱۰ درصد تنها تا ۲۱ خرداد اعتبار دارد، تخفیف ۸۵ درصدی بصورت دائمی فعال خواهد بود و امکان استفاده از آن در دو هفته یا دو سال آینده وجود خواهد داشت و همواره از قیمت ۳ دلار بهره خواهید برد گرچه هرگونه تخفیفی که در آینده در استیم اعمال شود شامل آن نشده و همواره این قیمت ثابت است.
اگر شما شامل این تخفیف می شوید تنها کافی است تا وارد آکانت استیم خود شده تا این تحفیف برای شما اعمال شود.
نسخه Redux منجر به بهبود گرافیک و عملکرد بازی، اضافه شدن موقعیت و نوع جدیدی از دشمنان، حرکت سریع خطی جهت اجتناب از آسیب دیدن و سلاح جدیدی به نام Cyber-Katana می شود. همچنین خرید نسخه Redux باعث می شود که در بازی بعدی استدیوی Flying Wild Hog یعنی Shadow Warrior 2 عنوان Cyber-Katana را بدست آورید.
نسخه اصلی Hard Reset در سال ۲۰۱۱ برای رایانه های شخصی عرضه شد اما نسخه Redux این عنوان هم اکنون برای اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ نیز در دسترس است و تخفیف اعلام شده برای کنسول ها قابل دریافت نیست.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید