عذر خواهی کپکام پس از تاخیر در عرضه محتوای دانلودی Street Fighter 5

۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۴

ارائه محتویات دانلودی از سوی شرکت کپکام برای بازی Street Fighter V از وضعیت مناسبی برخوردار نبوده است و این شرکت بدلیل ضعف اطلاع رسانی از بازیکنان عذر خواهی کرد.


در بیانیه ای این شرکت اعلام کرد:

باید اعتراف کنیم که می توانیم ارتباطمان را با جامعه بهبود دهیم تا اولویت هایمان در مورد بازی ها و وضعیت بروز رسانی آنها مشخص شود. برنامه داریم تا برروی آن طی هفته ها و ماه های پیش رو کار کنیم و بنابراین موضوعات را در سریعترین زمان ممکنی که می توانیم به اطلاع جامعه برسانیم.

کپکام اخیراً از شخصیت جدید Ibuki رونمایی کرد و طبق انتظارات قبلی قرار بود که این بسته تاکنون عرضه شده باشد اما کپکام اعلام کرد که انتشار این بسته با تاخیر همراه بوده و در پایان ماه میلادی جاری عرضه خواهد شد.
کپکام گفت:

اولین چیزی که باید در مورد آن صحبت کنیم شخصیت جدید Ibuki در قابل محتوای دانلودی است. قصد داشتیم تا آن را در هفته پایانی ماه مه عرضه کنیم اما تصمیم گرفتیم تا برای محیا ساختن تجربه بهتری برای بازیکنانمان، عرضه آن را به تعویق بیندازیم. در حال حاضر به بهترین شکل ممکن برروی آن کار می کنیم تا آن را در هفته پایانی ماه ژوئن عرضه کنیم. از کلیه بازیکنانمان در این کره خاکی بدلیل عدم اطلاع رسانی به موقع این تغییر در برنامه ریزیمان عذر خواهی می کنیم.

پیش از این کپکام اقرار کرده بود که عنوان Street Fighter V نیاز به کار بیشتری دارد و دارای محتوای کافی نیست.
کپکام در این رابطه گفت:

در آینده گروه ما به کار خود جهت افزایش کیفیت این محصول ادامه خواهد داد و در نتیجه آن ممکن است شاهد تاخیراتی در عرضه محتویات گسترش دهنده بازی باشیم.

همچنین کپکام به دو مشکل بزرگ در بازی Street Fighter V اشاره کرد که یکی از آنها وجود لگ است که بطور جدی در نسخه های پلی استیشن ۴ وجود دارد و از طریق بازخورد بازیکنان به اطلاع گروه ساخت این شرکت رسیده است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید