حدس و گمان: شخصیت نسخه بعدی The Last of Us مادر الی خواهد بود

۱۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۶

شاید اکثر طرفداران از وجود این راز مخفی (ایستر اگ) در Uncharted 4 اطلاع داشته باشند اما اگر هنوز موفق به کشف تمام اسرار Uncharted 4 نشده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم به ادامه مطلب رجوع نکنید چراکه اسپویلرهای جزئی (لو رفتن داستان) در این مطلب قرار دارد.

یکی از مواردی که در Uncharted 4 برای جمع‌آوری وجود دارد، یک پوستر است که به عنوان بزرگ دیگر ناتی داگ یعنی The Last of Us مربوط می‌شود. چیزی که در ادامه با آن مواجه خواهید شد، لزوما به خود بازی ربط ندارد و برای The Last of Us: American Daughters است که یک زن به‌ ظاهر باردار را در یک محیط ویران شده به تصویر می‌کشد. هنگامی که مردم با این ایستراگ مواجه شدند، بسیاری از آن‌ها باور داشتند این مربوط به نسخه بعدی The Last of Us است.

البته چنین ایستر اگی نمی‌تواند بی‌سابقه باشد چراکه ناتی داگ در عنوان The Last of Us هم رازهای مخفی در رابطه با وجود Uncharted 4 قرار داده بود؛ بنابراین چه دلیلی دارد آن‌ها این کار را در Uncharted 4 هم پیاده‌سازی نکنند؟ اما خبر بزرگی که می‌خواهیم در رابطه با آن صحبت کنیم، مربوط به وجود داشتن این ایستر اگ نیست که اکثر طرفداران از وجود آن هم با خبر هستند. خبرهای بزرگ از سوی ریچارد لیون، یک طراح تصاویر هنری و مفهومی در ناتی داگ، منتشر شده‌اند! او کسی است که ظاهرا برروی این تصویر کار کرده و آن را در بخش نمونه کارهای خود با یک‌سری توضیحات کوتاه آپلود نموده است:

The Last of Us – American Daughters؛ این پوستر برای قرار گرفتن به عنوان یکی از اسرار و دارایی‌های Uncharted 4 خلق شده بود. من همچنین نمی‌توانم در رابطه با داستانی که در این تصویر وجود دارد صحبتی کنم!

حال چرا او باید چنین حرفی را بزند؟ وی می‌توانست به راحتی آن را آپلود کند و کار را به پایان برساند؛ چرا باید بگوید این تصویر یک داستان درون خود دارد که نمی‌تواند در رابطه با آن صحبتی کند؟

آیا ما تصادفا با یکی از اولین تصاویر هنری نسخه بعدی The Last of Us روبه‌رو هستیم؟ این شخصیت مونث چه کسی می‌تواند باشد؟ او مطمئنا الی نیست چراکه الی همان‌طور که در نسخه اول The Last of Us فهمیدیم، به گذاشتن ماسک برروی صورت خود نیازی ندارد بلکه می‌تواند آنا، مادر وی یا یک شخصیت کاملا جدید باشد. آیا به‌نظر شما داستان نسخه بعدی The Last of Us پیش درآمدی بر ماجراجویی‌های مادر الی و مارلین پس از شیوع بیماری خواهد بود که با توجه به نسخه اول، می‌دانیم که مدتی با یکدیگر وقت گذارنده‌اند باشد؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید