شایعه: Dead Rising 4 در E3 امسال معرفی خواهد شد

۱۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۶

هر ساله با نزدیک‌تر شدن زمان برگزاری نمایشگاه E3، پخش شایعات مختلف در رابطه با اینکه چه اتفاقاتی قرار است طی برگزاری کنفرانس‌های خبری بیفتد بیشتر می‌شود. جدیدترین این شایعات در رابطه با یکی از سری‌های بازی زامبی محور شرکت کپکام است.

کارمند داخلی فعال در صنعت بازی‌های ویدئویی که با نام Ekim شناخته می‌شود، در انجمن NeoGAF اعلام کرده است که بازی Dead Rising 4 در E3 2016 معرفی خواهد شد.

Ekim هیچ‌گونه جزئیات بیشتری را در رابطه با Dead Rising 4 منتشر نکرده است جز اینکه عنوان نامبرده توسط استودیو کپکام واقع در ونکوور ساخته می‌شود و هواداران سری Dead Rising را خشنود خواهد ساخت. اینکه هواداران چطور قرار است که با این بازی خشنود شوند مشخص نیست زیرا هر دفعه بازی‌های Dead Rising، تفاوت‌های زیادی با یکدیگر داشته‌اند. شاید این مسئله بدین معنی باشد که Frank West به عنوان قهرمان بازی اول دوباره حضور پیدا می‌کند یا اینکه محیط دوباره مانند عناوین قبلی، به مرکز خرید خواهد رفت و مانند Dead Rising 3 در سطح شهر نخواهد بود.

سوال مهم دیگری که هنوز بی پاسخ مانده، پلتفرم‌های تعیین شده برای Dead Rising 4 است. آیا مانند Dead Rising 3 شاهد انحصاری بودن این عنوان در اختیار ویندوز و ایکس‌باکس خواهیم بود یا دارندگان پلی‌استیشن هم می‌توانند آنها را تجربه کنند؟

همه چیز در E3 امسال مشخص می‌شود.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید