تماشا کنید: مقایسه‌ی گرافیکی Blood & Wine بین کنسول‌های نسل هشتمی

۱۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۵

جدیدترین و آخرین بسته‌ی الحاقی عنوان افتخارآفرین The Witcher هم‌اکنون در دسترس بازی‌بازان است و با توجه به ویدیویی که به‌دستمان رسیده، گرافیک Blood & Wine برروی کنسول‌های نسل هشتمی غوغا به‌پا کرده است.برای دریافت جزییات بیشتر با ما در ادامه خبر همراه شوید.

هرچند که در انتهای این مقایسه به این نتیجه رسیدیم که گرافیک بازی در کنسول پلی‌استیشن ۴ به‌حد ناچیزی بهتر از اکس‌باکس‌وان است، ولی هر دو کنسول واقعا عملکرد فوق‌العاده‌ای در نمایش هنر و خلاقیت سی‌دی‌پراجکت‌رد داشته‌اند.

رزولوشن Blood & Wine برروی پلی‌استیشن ۴، ۱۰۸۰×۱۹۲۰ است؛ درحالی که کنسول نسل هشتمی مایکروسافت این بسته‌ی الحاقی را با رزولوشن ۹۰۰×۱۶۰۰ به‌نمایش درمی‌آورد. در ادامه باید گفت که کیفیت بافت‌ها در هر دو پلتفرم برابر می‌باشد. در بحث سایه‌گذاری عملکرد هر دو کنسول برابر است؛ اما در فواصل دورتر، سایه‌ها در رایانه‌ی شخصی بسیار برجسته‌تر و بهتر کار شده‌اند. لازم به‌ذکر است که فریم‌ریت بازی در هر دو کنسول برروی ۳۰ فریم در ثانیه قفل شده و افت فریم بازی‌باز را نمی‌آزارد؛ البته زمانی که به بخش اصلی و مرکزی شهر می‌روید، کمی افت فریم خواهید داشت که این میزان در اکس‌باکس‌وان بیش‌تر است. نسخه‌ی پلی‌استیشن هم در برخی مواقع افت فریم دارد، ولی خوشبختانه این میزان افت، به مشکلات بازی در منطقه‌ی کراک‌بَک باگ نمی‌رسد؛ مکانی که در ابتدای انتشار بازی از مشکلات تکنیکی فراوانی رنج می‌برد.
در آخر شما را به‌ دانلود و تماشای  این ویدیوی مقایسه‌ای دعوت می‌نمایم:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید