گزارش – جیک جیلنهال در فیلم The Division نقش آفرینی می‌کند

۱۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۳

جیک جیلنهال ستاره فیلم‌هایی چون Donnie Darko و Nightcrawler قرار است در فیلم سینمایی Tom Clancy’s The Division نقش آفرینی کند. گویا یوبیسافت می‌خواهد تجربه خوب شاهزاده ایرانی را بار دیگر جیلنهال بدست آورد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

طبق گزارش سایت Variety، یوبیسافت شروع به توسعه فیلم The Division کرده است. جیک جیلنهال نیز قرار است هم به عنوان بازیگر اصلی و هم تهیه کننده حضور داشته باشد. یوبیسافت هم‌اکنون به دنبال فیلمنامه نویس است. جیلنهال پیش‌تر نیز با یوبیسافت تجربه خوبی در فیلم Prince of Persia: The Sands of Time که از معدود فیلم‌های خوب اقتباس شده از روی بازی‌هاست، داشته است. یوبیسافت قرار است حضور پررنگ‌تری در صنعت فیلم‌سازی داشته باشد، اخیرا نیز این شرکت فرانسوی بخش فیلمسازی خود را تاسیس کرد که هم‌اکنون در حال توسعه شش فیلم براساس سری‌ بازی‌های محبوب خود است. Assassin’s Creed جدیدترین فیلم اقتباس شده یوبیسافت است که قرار است در ۲۱ دسامبر اکران شود.

فیلم‌های اقتباس شده از روی بازی‌ها سابقه بسیار بدی دارند، جدیدترین اقتباس پرامید بیلزارد یعنی Warcraft با بازخورد بسیار بد منتقدین روبه‌رو شد و وضعیت مناسبی در هفته اول فروش محدود خود نداشت. باوجود سابقه بد فیلم‌های اقتباس شده از روی بازی‌ها، آیا امکان موفقیت‌ فیلم‌های یوبیسافت وجود دارد؟ باید منتظر بمانیم.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید